Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok e azt az intézked...

Támogatnátok e azt az intézkedést, hogy a következő kormány felkutassa az ország elkótyavetyélt vagyonát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 10:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%

Ez megint egy jobbikos kérdés.

Definiáld az elkótyavetyélni szót. Ha arra gondolsz, hogy amit eladtak, szerződéssel, és valaki magántulajdonába került, vegyük vissza, mert úgy ítéled meg, hogy kevesett fizetett, akkor nem. Ezt a nácik és a kommunisták csinálták, a demokrácia alapja a jogbiztonság, a kiszámíthatóság, és a magántulajdon fokozott védelme.

2010. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Igen,de csak hazafiasságból ingyen kutatgatóknak engedném meg.Annyi semmiresejóbizottság alakul minden nap közpénzen,hogy én már nem fizetnék semmi ilyesmiért ha leht.

Értsd:BKV Titkosítsukelafelvettlóvét bizottság ellen a megoldás-Derüljönfényafelvetttitkoslóvékra bizottság.

Szerintem a tagjai ugyan azok.:)))


De most komolyan,ha lehtőség van rá miért is ne?

2010. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
én annak örülnék ha a gengszterváltáskor ellopott földek és vagyonok visszakerülnének jogos tulajukhoz!
2010. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Igen pl.az Államigazdaságokat amiket Orbánék privatizál.vagy az Orbán bányákat és szőlőbirtokokat.
2010. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet újra államosítani! Nem élünk diktatúrában.
2010. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10:53 akkor ez egy világújítás lesz és kész, abban jók vagyunk
2010. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy azért van, aki tiszteletben tartja a magántulajdont.
2010. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ez megint egy jobbikos kérdés.

Definiáld az elkótyavetyélni szót. Ha arra gondolsz, hogy amit eladtak, szerződéssel, és valaki magántulajdonába került, vegyük vissza, mert úgy ítéled meg, hogy kevesett fizetett, akkor nem. Ezt a nácik és a kommunisták csinálták, a demokrácia alapja a jogbiztonság, a kiszámíthatóság, és a magántulajdon fokozott védelme.


Ez nem jobbikos kérdés.Én sem vagyok az csak egy magyar ember.Itt mindenki az igazságrol hadovál közben a legnagyobb tolvajok ,na álljon már meg a menet.

2010. febr. 12. 10:59
 9/23 anonim ***** válasza:
10:57 tehát ha én ellopok tőled valamit, az onnantól az enyém oké. A cigányok egyébként uyganezt csinálják.
2010. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Ha kötünk egy szerződést, amit én aláírok, és te fizetsz nekem - mindegy mennyit - akkor az a tiéd. Amúgy gratula a cigányozáshoz. Nem cigányok lopták szét a tévészékházat.
2010. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!