Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A röghöz kötés mellé lesz...

A röghöz kötés mellé lesz valami garancia arra, hogy lesz is állás? FEHÉROROSZORSZÁG legalább garantál munkát az 1 éves röghöz kötés mellé.

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 15. 20:11
1 2
 1/15 Vadkan01 ***** válasza:
22%
Már kérek is vízumot Belorussziába. AHOY
2012. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs röghöz kötés. Egyszerűen az állam adóban vissza akarja kapni a képzésre fordított összeget. Ezért most azt vállalják az egyetemisták, hogy 20 év alatt 7 évet Magyarországon fognak dolgozni.

Én személy szerint egyetlen olyan embert sem ismerek, aki azt mondaná, hogy az egyetem után elkövetkező 20 évben 14 évnél többet külföldön szeretne tartózkodni.

Ez a szerződés amúgy is teoretikus. A most egyetemet kezdőkön 25 év múlva fogják számonkérni.

Olyan embert pedig szintén nem ismerek, amely bármely politikai ötletnek most garantálná, hogy 25 év múlva is életképes lesz, vagy egyáltalán lesz olyan, aki számonkéri.

Én részemről a véleményem az, hogy nem akarom, hogy olyan emberek képzését fizessék az adómból, akik nem akarnak Magyarországon adót fizetni. Én kifizetem az ő képzését, de ő már nem fogja az én gyermekemét.

2012. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy egy kétoldalú szerződés, kell munkát biztosítania az államnak, ha nem, akkor jogosan mehetsz külföldre.
2012. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ma 20:22


Ez nem válasz volt a kérdésre. Lesz valami garancia arra, hogy lesz is állás? vagy csak a megszokott üres ígérgetések???

2012. dec. 15. 20:24
 5/15 A kérdező kommentje:

"Abból kiindulva, hogy egy kétoldalú szerződés, kell munkát biztosítania az államnak, ha nem, akkor jogosan mehetsz külföldre."


HAolvastad a szerződést, akkor abban csak az áll, hogy megpróbál. Tehát csak ígér.

2012. dec. 15. 20:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Garancia NINCS ,csak öngondoskodás.
2012. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
nincs garancia de ez az egyik legjobb intézkedésük!
2012. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Komplikato ***** válasza:
95%

"nem akarom, hogy olyan emberek képzését fizessék az adómból, akik nem akarnak Magyarországon adót fizetni."


Tudok cirka 1.150.000 embert aki nagyon szeretne itthon adót fizetni ... már csak meló kéne hozzá. Pont az a lényeg, ezért jogos a poszt írójának felvetése. Ha nem lesz meló miért kell ígérgetni habókra?

2012. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Ja, de mi nem ott élünk. Elég nevetséges, hogy már egy Fehéroroszország is lassan Kánaán lesz Magyarországhoz képest. Menekül is mindenki.


Lassan csak mi meg a c*gányok maradunk itt kettesben meg pár nyugger... Fizetés az röhejes, segíjke is lassan magasabb lesz... Nyugdíjkáról nem is beszélve.


De a világ reakciója kb. csak ennyi így jártatok magyarok meg különben is: [link]

2012. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

"Ez nem válasz volt a kérdésre. Lesz valami garancia arra, hogy lesz is állás? vagy csak a megszokott üres ígérgetések?"


Tündérke!


Akkor választ adok a kérdésre. Az állam kifizet egy bizonyos összeget amiért te kapsz valamit: Tudást. Ezt az összeget szeretné visszakapni, teljesen jogosan hisz egyáltalán nem lenne köteles azt támogatni hogy te kapj valamit, de ő nagyvonalú és azt mondja megelőlegezi neked a tudásod árát. Van pofád még ezek után itt követelőzni? Ha úgy gondolod, hogy nem tudod visszafizetni akkor ne fogadd el az ajánlatát és menj közmunkára!

2012. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!