Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi várható október 23-án?

Mi várható október 23-án?

Figyelt kérdés
Lesznek demonstrációk szerintetek? Vagy már nem?
2009. aug. 22. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem vér fog folyni...
2009. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha már eddig nem volt semmi, akkor szerintem ezután se lesz. Most már kivárják az emberek a választásokat, és ha a következő kormányban is csalódnak, amire nagy esély van, na akkor jöhetnek komolyabb balhék.
2009. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmi a vilagon.. A sok birka a tv elott majd ezerrel szidja a rendszert, aztan felbont egy uveg sort, es megnezi a kedvenc soroztaja legujabb adasat. Mint eddig mindig..Mi lenne?
2009. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elképzelhetőnek tartom, hogy megint lesznek demonstrációk, "zavargások".


Hiszen ekkortájt lesz az őszödi beszéd évfordulója, a 2006-os brutális rendőrterror évfordulója, és Bajnai újabb megszorításokról fog beszélni, plusz ekkor fog tudatosulni az emberekben, hogy nem fog jönni a 13. nyugdíj, ami kihúzhatná őket a sz*rból, és ehhez hozzáadódik hogy évek óta még mindig nem változott semmi, szóval az alaphangulat is meglesz.


Ez még szép is lehetne és el is indulhatna valami, csak jönni fog a sok okos, aki béget egyet és a birkák mennek oda tüntetni, ahol nincs értelme, az okosok meg röhögnek, hogy sikerült szétszakítani a bandát, most sem lesznek eredményesek.....

2009. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
16:15 te gondolatolvasó vagy kitaláltad a programom:O:D
2009. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lesznek!

Én mindíg azt mondtam,hogy a magyar akkor megy ki az utcára,ha már nagyon éhes, és már nagyon éhes! Már lassan semmire sem lesz elég a pénzünk. Halljuk ezt a sok-sok milliós jogtalan kifizetéseket, ezzel szemben meg a kilakoltatott családokat. A magyar le van sz@rva.Nem számít az egészsége,minek a kórház,csak pénzbe kerül,megbüntetnek egy 300ft-os BKV jegy miatt,de nem büntetnek 100milliókért.Eltűnt az igazság, nagyon nagy baj,kupleráj van ma Magyarországon. Lesznek olyanok,akik hangosan fogják elmondani a véleményüket, és sajnos egyre többen vannak. Miért toboroznak a arendőrségnél? Kell a hangoskodók ellen sok-sok kordon, de nekem már nem kell a Gordon:(

2009. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavargások lesznek, sőt hasonló erősségűek szerintem mint 2006-ban. De majd meglátjuk.
2009. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

16:15!

Kitaláltad az október 23-i programomat:D


Szépen leülök a kényelmes fotelomba,mellettem a vizsla kutyám,kezemben egy üveg Borsodi(ideális,nyugodt állapot)....a TV-ben megjelenik Bajnai visszataszító pofája(ami kizökkent az ideális állapotból)...én köpök egyet,szidom a kormányt és kapcsolok át a Dallas-ra...

...Majd lefekszem az ágyikómba és magamhoz veszem az asszonyt:D

2009. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Buli
2009. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!