Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kelet Magyarországon tényleg...

Kelet Magyarországon tényleg nagyon súlyos a cigányság okozta probléma?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 17:07
1 2
 1/20 Komplikato ***** válasza:
83%
Nem függetlenül a szegénységtől és munka lehetőségek teljes hiányától biztos az.
2012. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Itt borsodban nem ismerek olyan embert akinek nem volt még cigányokkal valamilyen atrocitása. Ha ez probléma akkor a válaszom a kérdésre: igen
2012. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Kelet-Magyarország meglehetősen nagy. Van, ahol probléma, máshol nem.
2012. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen eléggé. Én Szabolcsi vagyok, tudom miről beszélek. Egyre többet próbálnak betelepíteni a városba, és ez nem túl jó ötlet. Éjszaka nem szoktam sokat kijárni, de ismerőseimtől mind hallom, hogy rengeteg összeütközésük van a cigányokkal. És nekem is volt már pát, szerencsére csak részegekkel.
2012. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Van bőven baj velük, de felénk mondjuk ember módjára viselkednek, ami annak köszönhető, h a rendőrség példásan lép fel velük szemben.

A példás alatt persze nem azt értem, h megúsznak mindent rgy ejnye-bejnyével, hanem van bőven pofonosztás.

2012. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nagyon.
2012. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen ...
2012. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Főleg Észak-Keleten. Dél-Keleten is, nem mondom, de azért van különbség. És ez nem a munkanélküliségtől, szegénységtől függ, hagyjuk már ezt a blablát. Ez a létszámuktól függ. Ahol többen vannak, több a balhé. Minden más parasztvakítás. Azt meg senki ne akarja megmagyarázni, hogy nem így van, mert akkor ezek szerint sosem éltem meg, hanem csak álmodtam az elmúlt harmincegynéhány évemet itt, Kelet-Magyarországon. Kedves Kérdező, errefelé csak piros pirulát osztanak, kéket nem lehet választani. Bár jó lenne mátrixos álomvilágba ringatni magunkat...
2012. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Ahol sokan vannak ott problémákat is okoznak.
2012. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dick Esmen ***** válasza:
91%
Igen.
2012. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!