Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz Magyarországon jó...

Mikor lesz Magyarországon jó világ?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Már "jó világ" van. Amikor még szinte egyszersem jártam külföldön, én is azt hittem, hogy itt a legszarabb meg ilyenek, de mióta a fapados repülőknek hála be sikerült járnom több európai országot, arra a döntésre jutottam, hogy nálunk nagyon jó élet van, és csak Németország, Ausztria, Hollandia és a Skandináv országok jobbak valamivel.


Ha látni akarsz egy országot, amiről mindenki azt hiszi, hogy hűdefasza, közben meg rosszabb, mint Magyarország, akkor nézd meg pl. Belgiumot.

2012. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd ha piros hó esik...
2012. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Lakosságcsere után.
2012. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
A Jobbik kormányra kerülése esetén lenne, de ez még várat magára.
2012. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

"csak Németország, Ausztria, Hollandia és a Skandináv országok jobbak valamivel. "


Ezt azért megbocsáss de cáfolnám. A németek rommá vannak adósodva.

2012. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Amikor a négy nyelven beszélő rendőr felsegíti

a munkában megfáradt cigányt a budapesti

mágnesvasútra, amelyen gazdag

közalkalmazottak és tisztességes vállalkozók

utaznak a korrupció miatt elítélt politikusok

tárgyalására

2012. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nézőpont kérdése, rajtad is múlik.

Magyarországon is van sok sikeres ember és Németországban, Ausztriában, Amerikában is vannak sikertelenebbek, akik szintén egy jobb világ eljövetelében bíznak.


Olyan, hogy mindenkinek jó legyen még nem volt a történelemben és ezután sem lesz.

2012. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Amikor Rogán temetésén a Lázár János temetőben, Orbán szívinkfartust kap mert megtudta, hogy Kövért elítélték, mert beköpte Kubatovot!
2012. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mikor a kommunisták eltakarodnak az országból,gondolok itt a Gyurcsány elvtársra,és a hozzá nagyon ragaszkodó kishitű emberekre!
2012. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

9-es!

Ugyanarra a Gyurcsány elvtársa gondolsz akinek a haverja valami Orbán Viktor egy KISZ titkár volt?

2012. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!