Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek van munkanélküli...

Nektek van munkanélküli ismerősötök Közép, ill. Nyugat Mo-on?

Figyelt kérdés

Én ezeken a helyeken mozgok, és a több 100 fős ismeretségi körömben nem tudok olyat mondani aki ne dolgozna valahol. Páran több 2 helyen vannak egyszerre! Nagy része pedig nem is diplomás! Volt cigány évfolyamtársam 8 általánossal dolgozik!!

Szerintem amikor ezeket a nagyon nagy munkanélküliségeket mondják akkor inkább Kelet Magyarországra gondolnak nem??


2012. dec. 21. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak munkanélküli ismerőseim vannak.
2012. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jahh bocs, dél-kelet Magyarországról írok, Békés megyéből.
2012. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%

Aki akar dolgozni, az tud, és talál helyet.

Az én ismerőseim is mind dolgoznak, pedig Szolnoki vagyok.

2012. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

#3 jaj ez a tipikus gyakoriskérdéses szánalmas duma, hogy aki akar az talál állást!

Szerinted majd 1 Millió ember nem akar dolgozni?

2012. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább Kelet Magyarországon nagyobb a munkanélküliség, de főleg a kisebb településeken, ahonnan nem nagyon lehet beutazgatni naponta olyan városokba, ahol több a munkalehetőség. Ilyen helyeken néha évekig nem talál az ember munkát, sokaknak marad a napszám. Mondjuk Szolnokon, meg hasonló nagyobb városokban jó, hogy van meló.
2012. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk komolyan nincs a közmunkán kívül semmi. De az is munkanélküliség csak épp más a neve.
2012. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van több is, aki nem talál munkát, sőt, én sem találok.

"Aki akar dolgozni, az talál is" - az ilyeneket úgy megverném!!!!!!!!!!!!!!

2012. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Dél-Nyugat Magyarországon elég sok a munkanélküli.Nagykanizsán élek,nekem van munkám,de a legjobb barátnőmnek nincs.Már két hónapja...
2012. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok, ismerőseim fele munkanélküli. Miért?
2012. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Komplikato ***** válasza:
100%
Így hirtelen Tata, Szeged, Kecskemét, Miskolc, Komló környékéről vannak ismerősök, ex-munkatársak, rokonok. No meg Budapestről, ott viszont dögivel. Mondjuk elég sok helyen voltak komoly leépítések ugye mást ne mondjak Nokia.
2012. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!