Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan tudták a rendőrök hogy...

Honnan tudták a rendőrök hogy kit kell letartóztatni a cigány gyilkossággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ami nem teljesen tiszta,a rádió bemondta EGYSZER hogy amikor a cigány lány magához tért,azt mondta hogy az unoka tesvére lőtt.Erre lerohan a kommandó egy diszkót,olyan helyen találnak fegyvert ahol bárki kotorászhat.És pont az új támadást tervezték.Ne mondja senki hogy a rendőrség nincs a helyzet magaslatán.
2009. aug. 23. 20:25
 1/9 anonim válasza:
63%
Hát már pedig nem igazán van, csak ebben az ügyben nagy volt a nyomás (védjük a romákat). Amúgy én olyasmit hallottam, hogy valamelyik faluban (azt hiszem az utolsóban ahol voltak) valami bolt kamerája felvette az autójuk rendszámát. Úgy meg már ugye nem olyan nehéz....
2009. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem most kivételesen az igazi gyilkosokat fogták el. Hogy miért? Mert az FBI is segített nekik. Ők azért nem magyar rendőrség szintűek.
2009. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
A média a szenzáció kedvéért sok mindet kitalál.Azt pedig nem hiszem,hogy egy diszkó helyiségeiben bárki kotorászhatna.A nyomozás során a rendőrség és az FBI is elemezte a tanuvallomásokat,bejelentéseket,stb.így tudták,hogy hova menjenek.Ez minden nyomozásnál így van.
2009. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kotorászásnál a személyzetre gondoltam.
2009. aug. 23. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Én azt olvastam, hogy a mobiltelefonok cellainformációi vezették nyomra a rendőröket...


Gondolom mindegyik helyszínen az adott időpontokban utánanéztek a naplózott cellainfóknak és mindegyik helyszínen ugyanazok a telefonok jelentek meg a merényletek idején.


Utána már csak a környékeket kell végigpásztázni és megtalálni ugyanezeket a mobilokat. Valószínűleg napokig figyelték is a tagokat és lehallgatták a mobiljaikat, innen tudták tutira a fegyverek rejtekhelyét is, mert ezt is azonnal tudták, nem keresgették!

2009. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van arra bizonyíték, hogy érdemben közreműködött az FBI?!? Vagy csak ezzel akarják hihetőbbé tenni a koholmányukat???

Az is érdekes, hogy a cigánylány miért nem beszél? Az is, hogy hova tűnt Kiss Károly, a Tiszaújvárosi Cigány Kisebbségi Önkormányzat vezetője?

Az meg különösen érdekes, hogy a lerohant szórakozóhelyen egy gipszkarton mögött fegyvert találtak. Kísértetiesen olyan, mint a Rákosi időkben, amikor a könyvespolcon első odanyúlásra levett könyvben azonnal megtalálták a rejtegetett dollárt, vagy a szalmakazalba benyúltak és hogy, hogy nem, egy pisztoly akadt a kezükbe!


Kirakatper szagú ez nagyon!


Kimondottan bizonyíték értékű tények hangzanak el: ketten testvérek, kigyúrtak, tetoválásuk van, őrző-védő munkát végeznek, a bíróságtól bérli a tulajdonos a szórakozóhely helyiségeit, :))

Mintha a "Tanú"-t látná az ember.

2009. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát, nekem elég életszerűnek tűnnek a felsorolt tények.

[link]

Kíváncsian várom a fejleményeket, és példás büntetést tartok megfelelőnek.

2009. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tanuja lehetünk amikor a magyargyilkost védik a magyarabbak
2009. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez már részletkérdés ki hány év letöltendőt adna nekik. Az a baj hogy öket rasszista indítékból elkövetett gyilkosággokér csukták le de ha 2 cigány megölt volna ennyi magyart akkor neki nem akasztoták volna a nyakukba a rasszista indítékot. ennyit eről.
2009. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!