Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig kell még süllyednünk...

Meddig kell még süllyednünk hogy mindenki belássa már végre: 2014-ben sem az MSZP sem a Fidesz nem kaphat több esélyt?

Figyelt kérdés

[link]

Részben szándékos, részben akaratlanul de teljesen lényegtelen; FOLYAMATOSAN ROMLIK A HELYZET ÉS AZT AMIT AZ MSZP ELINDÍTOTT A FIDESZ CSAK FOLYTATTA...

Valóban választ várok, nem provokálni akarom én a szavazókat, csak szeretném megtudni hogy mikor jön el az a pont amikor már azt mondják hogy jó, oké, ebből elég.



2012. dec. 27. 15:47
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
44%
Nekem mindegy, csak a Jobbik ne kapjon hatalmat...
2012. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Mért félsz a Jobbiktól?
2012. dec. 27. 16:09
 3/56 anonim ***** válasza:
51%
Tisztelt kérdező helyesbítenék! Amit az MSZP kissé helyrehozott azt a Fidesz elcseszte és tovább rontotta az ország helyzetét. Orbán azt a szintet sem tudta megtartani amit Bajnai átadott neki.
2012. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
76%

sajnos nem ismernek az emberek mást.....


Folyamatosan elrontották a dolgokat és mégis mindig van 2. esély. Normális párt pedig nagyon nincs...

2012. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként a cikk semmi mást nem tud felhozni, mint egy októberi(októberi... érted...) becslést, ahol a térségben a nálunk fejletlenebb lengyelek és a sajátosan felépített gazdaságú szlovákok növelték csak a gazdaságukat (mszp-s nyugdíjasok nem tudom mit szólnának a szlovák nyugdíjhoz).

A GDP-t meg egyébként 5%-os csökkenéssel jósolgatták, ahhoz képest nem is rossz.

2012. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
64%

"Mért félsz a Jobbiktól?"


Mert a szociális helyzetet rasszizmussal, a gazdaságit meg antiszemitizmussal magyarázza.

2012. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

"Mert a szociális helyzetet rasszizmussal, a gazdaságit meg antiszemitizmussal magyarázza"

Fogalmam sincs miről beszélsz, részletezd kérlek! :)

2012. dec. 27. 16:26
 8/56 anonim ***** válasza:
59%
A közbiztonságra csak cigányozni tudnak, minden másra meg zsidózni.
2012. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
70%

Az MSZP nem volt az igazi,a fidesz viszont még rosszabb.Ha a jobbikkal viszont nem csak a gazdaság mélyrepülése folytatódna tovább, hanem időben is visszazuhannánk, kb a 40-es évekbe, ami kicsit sem hiányzik!


Az a baj, hogy ebben az országban nagyrészt birkák vannak,akik csak bégetni tudnak meg tapsolni, hogy mire az lényegtelen, de leginkább arra, aki jobb parasztvakító szöveget tud beadni nekik.A pártok meg ezt szépen kihasználják.

2012. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
49%

A közbiztonság totál sz@r, főleg a cigányok miatt, ha nem hiszed, gyere Szabolcsba, szívesen várunk, vagy Miskolcra.

Zsidózást még nem hallottam tőlük. Szerintem van ilyen nép, illetve vallás, hogy zsidó, most akkor inkább ne mondjam ki, szóval nincs ilyen? Ez az antiszemitizmus, hogy nincs zsidó nép, ill. vallás szerintem.

2012. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!