Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek? Valóban...

Mi a véleményetek? Valóban ekkora a gárda támogatása?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 25. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Statisztikailag a tv2 szavazása egyáltalán nem reprezentatív mintavételezés, vagyis nem feltétlenül mutatja be hitelesen a társalami eloszlásokat, jelen esetben a Gárda támogatottságát (figyelem, ez nem azt jeleni, hogy nem _lehet_ ekkora a támogatottság, csupán a kutatási módszer nem megfelelő a kérdés megválaszolására!). Az ilyen kérdések egy célt szolgálnak: legyen pár olyan, aki emelt díjas sms-t küld.


Egyébként: teljes mértékben el tudom képzelni, hogy a Gárda rendelkezik ekkora támogatottsággal (azonban a támogatottság térbeli eloszlása inhomogén lehet). Ezen nem kell csodálkozni, amíg a politikai elit a saját zsebével van elfoglalva, és nem a nemzeti jólét megteremtésével, a válság felszámolásával stb.

2009. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Ez egybevág az én személyes tapasztalataimmal is. Az emberek kb. kétharmada támogatja a gárdát. Szerintem arról van szó, hogy most itt elindult egy alulról jövő csendes forradalom. Két évtizedet kapott a globalista liberális kurzus, amiről most már világosan látható, hogy az átlag magyar szempontjából finoman szólva nem volt sikeres. Sőt elképesztően kudarcos volt. És ezért most valami egészen új felé tájékozódnak az emberek. Totál elegük lett a régi jelszavakból, a régi arcokból; most friss, új erők kellenek. És a jobbik meg a Gárda ezt testesítik meg. És ez bizony lehet, hogy tényleg forradalom lesz legalábbis olyan értelemben, hogy addig nem lesz megállás, amíg a folyamat el nem megy egy szinte teljes elitcseréig, a régi uralkodó osztály leváltásáig. Ez elvben viszonylag békésen, választási úton is elképzelhető, de én az erőszakos megoldásokat sem zárom ki. Óriási az elégedetlenség!
2009. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
szerintem csak azért tűnik soknak mert nekik nagy a pofájuk
2009. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
40%
Isten éltesse az Új Magyar Gárdát!!!!
2009. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szóval akkor már kapisgálhatja mindenki hogy mitől is van bekakukkolva Drazsé és a bandája!
2009. aug. 25. 23:20
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

majd elmúlik, most menő a libcsizés, zsindexezés, zsidózás.

ja és nem vagyok egyik sem, mielőtt megkapnám az arcomba ezeket az "érveket". (sőt egyik párttal sem szimpatizálok)

de ez a Magyar Gárda, egyre jobban idegesít, arról nem is beszélve, hogy mennyire profin hülyítik be az embereket.

kíváncsi leszek, hogy 4-5 év múlva, ugyanebben a témában, milyen kérdéseket fogtok feltenni, és milyen válaszokat fogtok írni:D

2009. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
46%
Kedves utolsó válaszadó! A Gárda nem hülyít be senkit, értelmes diplomás magyar ember vagyok és a szívemből beszélnek, nélkülük is ezt gondolnám. Éljen Vona Gábor, végre egy MAGYAR ember, aki felvállalja a tényleges problémák megoldását.
2009. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
58%
Ja és nem azért zsidózik mindenki, mert menő, nézz már körbe kunbélától rákosin át bajnaiig és a végrehajtóik, mind idegen hatalmat kiszolgáló a mi Magyarországunk iránt semmit nem érző förmedvények
2009. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

én ezt mind értem.

oké diplomás vagy, és értelmes ember.

ez nem garancia arra, hogy tisztán is látsz, és nem hagyod magad becsapni.

tudjátok a Jobbik, és a Magyar Gárda csúnyán visszaél a jelenlegi rendszerrel (amit utál, pedig anélkül sehol nem lenne), az emberek megkeseredettségével, és naivságával.

most le fogtok pontozni, meg lehülyézni stb, de nem zavar.

az emberek "behülyítését" tanítják. a politikának ez a lényege. mi magyarok, még egyenlőre ott tartunk, hogy azt hisszük el amit KIMONDANAK, és nem gondolkodunk magunktól, és nem nagyon kérdőjelezünk meg semmit (kivéve ha valaki elmondja hogy mit kell...:D) még kell egy kis idő és rájöttök.

természetesen akinek inge ne vegye magára, de ezen az oldalon egyre több embernél ezt tapasztalom.

2009. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

túl nagy a szájuk, túl erőszakosak. Hihetetlen hogy nem lehet ellenük semmit tenni. betiltották őket ők újralalkultak, avatnak. kiakasztó...... ja most mocskos cigány leszek mert ezt írtam :D

Tudod kis éltessen isten te idióta, inkább eszet adott volna.

2009. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!