Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! A diákok 6 pontjáb...

Fideszesek! A diákok 6 pontjából hány darab teljesült?

Figyelt kérdés

viktor szerint már 5... Kérlek a kész követeléseket PONTONKÉNT fejtsétek ki! Esetleg az is jöhet, hogy melyik miért irreális!

Segítségképpen:

1. Követeljük a köz- és felsőoktatás átfogó reformját!

2. Követeljük, hogy legalább 44.000-en kezdhessék meg állami ösztöndíjas formában felsőfokú tanulmányaikat!

3. Állítsák le a forráskivonást, kompenzálják az elvonásokat!

4. Töröljék el a hallgatói szerződést!

5. Ne korlátozzák az egyetemi autonómiát!

6. Az átfogó reformnak biztosítania kell, hogy a hátrányos helyzetű családokból is legyen esély bejutni a felsőoktatásba!



2012. dec. 31. 22:23
1 2
 1/17 Pro Patria ***** válasza:
25%
Mindenféle kötekedés nélkül: melyiket vegyük alpul? Ahány helyen megnéztem, mindenhol más pontok voltak.
2012. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
A diákok 6 "pontja" úgy változik mint az időjárás.
2012. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sz1u ***** válasza:
63%

Hmmm... globálisan nézve egy nagy nulla (0)! Asszem' februárig várnunk kell (időhúzás Viktor részéről... lásd pl. IMF tárgyalások).


Hajrá diákok!!!

2012. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jogos, van pár különböző követeléscsokor. A Hallgatói Hálózat 6 pontjára gondoltam, amit elfogadtak a rektorok).
2012. dec. 31. 23:04
 5/17 A kérdező kommentje:
22:59, ennek eddig egyetlen változatát láttam, hogy a 2. pontban nem 44 000 ösztöndíjast emlegetnek, hanem 2011-es szintet, ami ugyanazt jelenti. De cáfold meg az állításomat!
2012. dec. 31. 23:07
 6/17 Komplikato ***** válasza:
84%

Teljesen mindegy, az egész felsőoktatás romokban van, mert addig halogatták a teljes átalakítást, amíg tök használhatatlan lett, a reformokat nem vitték végig, a bolognai rendszer mai napig csak nálunk nem működik, stb.

Viszont a nagy átszervezés ami most megint agy és pénz hiányába folyik, az már a teljes csőd előszele. Ezek mellett, hogy teljesül vagy sem a hallgatók 6 pontja, sajnos már tök mellékes :(

2013. jan. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha az echo tévét nézem bajerzsótival és a "civil" békamenetes Csizmadia László+Fricz Tamással akkor azt tudom mondani neked, hogy nem hogy telejsült a diákok követelése, de a kormány még túl is teljesítette azokat.


Ha meg az igazságot nézem, akkor szűken egy.

2013. jan. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Nem is tudtam, hogy a Fidesztől követelhet bárki bármit is.

De szerintem az első pontot teljesítették, előzetes kérés nélkül is;)

2013. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Inkább színvonalt növelnék!


Diplomás munkanélkülieket gyártunk, ez a cél.

2013. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
A 7. pont az ingyen sör lemaradt.
2013. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!