Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lassan nem olyan mint a...

Ez lassan nem olyan mint a Kádár rendszer? A köztévében csak olyanok szerepelhetnek akik nem mondanak sem negatívumot és ugyanakkor politikailag megfelelnek.

Figyelt kérdés

"lap szerint a közszolgálati vezetők politikai paranoiája odáig fajult, hogy csak azok a vendégek szerepelhettek a műsorban, akikre az MTVA rábólintott. Informátoraik szerint például Rózsa Györgyhöz nem engedték behívni barátját, Gálvölgyi Jánost, a színész még telefonon sem szerepelhetett. Majka pedig már a sminkszobában ült, amikor jött az ukáz: a rapper nem kerülhet a műsorba, mert féltek, hogy „nem kívánatos” politikai nyilatkozatot tesz. Végül felvették az adást, de legutóbbi slágerét, amely a YouTube videomegosztón az egyik legnépszerűbb volt tavaly, nem játszhatta el, mert a vezetőség szerint a szám azt sugallja, hogy „Magyarország rossz hely”."


[link]


2013. jan. 6. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Sok adón hallok Fideszbírálatot, nem tudom miről beszélsz.
2013. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Nem. Sok adón hallok Fideszbírálatot, nem tudom miről beszélsz."


A köztévén már annyira nem. Néha nézem pl a híreket. Ott már olyan tökéletes a világ.

2013. jan. 6. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Nem sajnálom őket, ugyanis mindketten férgek.


Gálvölgyi börtönbe akarta záratni azokat, akik nagymagyarországos matricákat ragasztgatnak a kocsijukra, Majka meg pár éve egy olyan műsort vezetett, ahol nőknek adtak pénzt, hogy mutogassák a csöcseiket. Az ilyen embereket ki kellene tiltani az országból.

2013. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik hithű komcsi, rendszerváltás volt. Ki kellene az ilyen komcsikat vinni Kínába. De nem értem aki olyan nagy komcsi miért nem Kínában van?
2013. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

"Ez lassan nem olyan mint a Kádár rendszer?"


Nos, az a baj, hogy Magyarországon csak lassan lesz nem olyan, mint Kádár-rendszer.


Párttól függetlenül, a Kádár-korszak ideológiája jelenleg is áthatja a politikát, a kultúrát, a tudományos életet, és az emberek hétköznapi gondolkodását (részben még a fiatal generációét is, akik nem is akkor éltek). Még jópár évtized kell, hogy ezt kiheverje a magyar mentalitás.

2013. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dick Esmen ***** válasza:
64%
Még mindig azok vannak hatalmon akik akkor.
2013. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Inkább Rákosi-rendszer, mert Kádár idején legalább valamilyen szinten jól élt az ember.


Amúgy talán túl naív vagyok, de nem hiszem el, hogy ezek a dolgok felsőbb utasításra történnek. Szerintem az MTVA önmagától nyal ilyen buzgóan.

2013. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Mindegyik hithű komcsi, rendszerváltás volt. Ki kellene az ilyen komcsikat vinni Kínába. De nem értem aki olyan nagy komcsi miért nem Kínában van?"

2010-ben olyan komcsikat váltottunk olyanokra akiknek még nagyobb a kommunizmus a fejében.

2013. jan. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!