Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már Navracsics Tibor szerint...

Már Navracsics Tibor szerint sincs helye Bayer Zsoltnak a FIDESZ-ben. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 7. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel? Én személy szerint utálom Bayert, de mivel nem vagyok Fidesz-tag, leszarom, hogy benne van-e a szervezetben.
2013. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Ki az a Navracsics?

Ki az a Bayer?

Mi az a Fidesz?

2013. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az számít, hogy a kétharmados kormánypárt felvállal-e egy ilyen alakot. Ez nem csak a FIDESZ-tagok ügye.
2013. jan. 7. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
mi történt mit csinált Bayer?
2013. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezt írta:


[link]

2013. jan. 7. 22:12
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

ez az írás az egyik legjobb cikk, amit az elmúlt évtizedben olvastam.

navrasics egy barom. bayer megmondja,ezért utálják. hol az igazság?

2013. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 The Vault Dweller ***** válasza:
66%

Bayer pont azt csinálja, amit egy igaz hülye csinál: uszít, gyűlölködik.


Megoldást mondani nem tud.


Árokásó.


[link]

2013. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Ez valamiféle új taktika a Fidesz részéről. Valami olyasmi lehet, mint az MSZP-nél, amikor kizárták Gyurcsányt, és pár követőjét (ha emlékszel akkor is elég érdekes ígérgetések, nyilatkozatok jelentek meg).


Belső megtisztulást imitálnak, hogy a választó láthassa, hogy "tessék mi még őt is kidobjuk, ha rossz", mondhatnánk, hogy feláldozzák. Az emberarcú Fidesz kezdete látszik. Már megsértettek minden csoportot (tényleg itt hazánkban, és külföldön is), már nem is tudnak adni, hiszen nincs miből, így maradnak ezek az üres cselekedetek.


Persze ez nem csak emberekkel működik, hanem törvényjavaslatokkal, vagy módosítások visszavonásával.


Személy szerint Bayer fontos eleme /volt- bár még mindig az/ a Fidesznek, a "Békemenet" sztárja, hivatalos figurája, így hát súlyos embernek tűnik. Ebben az esetben lehetséges egy fajta félrevezetés, vagy csont az arra vevőknek. Ha csont, akkor vajon miről terelik a figyelmet ismét.

2013. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan Bayer egy ostoba bértollnok, de ez a cikk nagyon rendben van, teljesen nevetséges a hiszti. BZS ezzel akarja a Jobbik vitorlájából kifogni a suzelet, csak elfelejti, hogy pártja besimuló és megalkuvó.

Arról hazudoznak most, hogy "nincs helye a pártban annak aki emberek csoportját állatnak nevezti", pedig nem azt írta hogy a cigányok állatok (amiben mondjuk van igazsgág...), hanem a brutális késelő cigányok azok. Semmirekellő bűnöző késeseket pedig az emberek 99%-a állatnak nevezi. Álszent baromság, amire a ballib média megint ráharapott. kiváncsi lennék az átlagember véleméynére, osztaná-e BZS írását, szerintem igen. Ezeket a tetveket most minden józan ember lógva akarja látni. Pártállástól függetlenül...

2013. jan. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok balos, sőt semmilyen párt híve sem. Átlag ember vagyok, és elítélem Bayert. Nem csak ezért az egy írásért, hanem az eddigi tevékenységéért is.

Egy normálisan gondolkodó ember nem ítél el egyetlen népcsoportot sem. Csak a bűnözőket, akkor is ha nem tartoznak a kisebbséghez.

2013. jan. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!