Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Együtt 2014 Mozgalom meg...

Az Együtt 2014 Mozgalom meg tudja akadályozni, hogy a fidesz újra kormányra kerüljön 2014-ben?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
de igaz. még tavaly voltam személyesen a Republikon egyik rendezvényén, ahol négy cég felméréseit mazsolázták, elemezték, jelen voltak a cégek vezetői is. EBbe semmi csalás nincs, ezek hiteles, reprezentatív felmérések. Ennyi és kész. Lehet homokba dugni a fejeket, de attól még igaz marad.
2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Most így 2013-ben felcsúszik egy olyan szintre, ahol bejutna a parlamentbe, aztán szép lassan ezt is elfelejtik az embereket.Az LMP csináltja jól, 2 hónappal a választás előtt kezdtek el létezni, így kitartott a meglepetés ereje.
2013. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
emberek*
2013. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem, és marad a Fidesz 2014-ben.
2013. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11-es: Én nem a felmérések korrektségét vonom kétségbe, hanem -ahogy az előző válaszomban írtam- szerintem az emberek nem a valós szándékukat mondják a közvélemény-kutatóknak. Erre 2002-ben már volt példa, és szerintem most méginkább ez a helyzet.
2013. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
44%

REMÉLEM, NEM!!!

INKÁBB A FIDESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Joe Makepeace ***** válasza:

Nem nekik kell megakadályozni, hanem a magyar választópolgároknak. Bajnai elég hiteltelen, én nemrég halottam először egyáltalán erről az "Együtt 2014 Mozgalom"-ról, így pontosan nem tudom mivel foglalkoznak,de itt olvastam a válaszoknál Bajnai nevét. Mostanában van néhány elég komolytalan szervezet és párt, aki nem tudom, hogy egyáltalán komolyan vehető-e igaziból, sőt, azt sem, hogy ők maguk, vajon tényleg komolyan tudják-e venni saját magukat, dehát ez az ő dolguk legyen. 2014 tavasza messze van még nagyon, de majd akkor olyan kampány kellene, mint amilyen '90-ben volt, mert azonkívül még talán a '94-es volt igazi kampány, de már az sem annyira. Minden pártnak (főleg amelyek országos listát tudnak majd állítani) ugyanannyi lehetőséget kéne a médiában biztosítani, hogy ismertethessék programjaikat, és egyáltalán tudják az emberek milyen pártokra van lehetőség szavazni. Akkor már tudnák a pártok (amelyek tényleg cselekedni akarnak az országért, a polgárokért is) hogy nem lehet még egyszer ezt a műsort végigcsinálni, amit rendeztek(nek) nekünk 1990 óta! Addig erősödni kell a kicsi pártoknak is, erre most lesz itt az idő. Csak hát ők nekik nem áll rendelkezésre annyi eszköz erre, mint az óriás FIDESZ-nek, vagy az másik óriás MSZP-nek! Nézzen mindenki körül itt az interneten például, hogy milyen pártok léteznek, és akkor nem fogják azt hinni, hogy csak azokra lehet szavazni, akik már együtt lebőgették az országot, és kirabolták az embereket, a népet! Mert ezeknek aztán sem elv, semmi. Lóvé megvan, aztán mindenki le van sz@rva! Jővőre meg ott fognak könyörögni, a szavazóknak, hogy majd 2018-ig újfent sz@rhassanak az egészbe. Ezek aztán a felelős kormányok! Vannak emberek, jónéhányan, akik már csak azokban a pártokban nem voltak, amelyek még nem alakultak meg! Fő az elkötelezettség! Ezek persze még most is a leghangosabban járatják az arcukat.

Tehát van más lehetőség, és ráadásul nagy öröm lenne néhány tisztelt képviselőnek 2014-ben mondjuk a "drága munkáját" értékelni, vagy éppen látni ahogy pofára esnek. Nélkülük is mennek a dolgok, mert vannak akik tényleg tenni akarnak!

2013. jan. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!