Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Bayer Zsolt...

Mi a véleményed Bayer Zsolt cigányokkal kapcsolatos nemrég megjelent cikkéröl?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:52
1 2 3
 11/26 mustafa33 ***** válasza:
78%
Lassan hozzá kell szokni, hogy egyre többen fogják megírni a valóságot. A strucpolitika megbosszulja magát. Minél hamarább mondjuk ki a csúnya igazságot, annál jobb. Mert ha a gőz gyűlik a kazánban, a robbanás nagyobb.
2013. jan. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 macika61 válasza:
100%

Én sohasem szerettem Bayer Zsoltot,mindig is felkészületlen,cinikus embernek tartottam.Most azonban teljes mértékben egyetértek a cikkének a tartalmával.A baj a stílussal van.Ha a cikket intelligensen,nagyobb körültekintéssel írja meg,sokkal több embert állíthatott volna maga mellé...Mert az szerintem vitathatatlan,hogy valamit tenni kell a cigánysággal,hogy élősködő,gátlástalan,tanulatlan-és tanulni,dolgozni nem is akaró-a törvényeket és a többi embert semmibe vevő csoportról van szó.

(Kivételek természetesen vannak).Ha nem lépnek az illetékesek, hamarosan még nagyobb lesz a bátorságuk és egyre jobban kell tartanunk tőlük,az anyagi vonzatát a dolognak(segélyek,családi pótlék,stb.)már nem is említem.

2013. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én nem tudom igazán, hogy mi van a cikkben, de ezek szerint a valós dolgokat írta le, azért vernyákolnak a libériások.


Hát vernyákoljanak csak, de eltusolni a dolgokat már nem lehet sokáig! Akinek van tapasztalata, negatív élményei az a ballibériás maszlag nem fogja meggyőzni az ellenkezőjéről! (Ami csak egyszerű szépítése a dolgoknak.)


Amúgy a fent említett ember nekem sem szimpatikus, úgyhogy nem a "szimpátia" miatt lehet egyetérteni a dolgokkal.

2013. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

A "drága" Bajnai egyből támadja is Bayeréket.


Bajnai ezért rossz politikus , túlságosan is neoliberális.


Ezeknek a bibsiknek fáj hogy egy olyan személy akitől legkevésbé várná az ember (egy fideszes) leírta az igazságot.

Megírta azt ami valójában történik.


Nagyon nem értem hogy a balosoknak miért fáj ennyire az igazság.

Ideje kinyitni azokat a csipás szemeket.

2013. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Olvassátok el a hivatkozott bejegyzést is ! [link]
2013. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

"Nagyon nem értem hogy a balosoknak miért fáj ennyire az igazság."


Egy tipikus fideszes szavazónak, akinek jellemzően erős jobbikos beütése is van (tapasztalat) a probléma megértése valóban nagyon nehéz feladat. El is nézem neked. Itt az állítással egyet vagy nem értésen túl elvi, erkölcsi kérdésről van szó. Bayer Orbán régi barátja, és a Fidesz tagja. Namármost, ha egy ilyen ember olyan kijelentéseket tesz, amelyek a pártja hivatalosan hirdetett elveivel finoman szólva összeegyeztethetetlenek, arra Orbánnak minimum, hogy reagálnia kellene valamit. Ideális esetben el kellene határolódnia Bayertől, illetve ki kellene rúgnia a pártból, de erre Orbán gerinctelenségét és gyávaságát ismerve soha nem fog sor kerülni. Farkas Flóriánnak, a Fidesz díszcigányának szintén meg kellene szólalnia, legalább annyit mondhatna, hogy fel van háborodva minden tisztességes roma nevében. De lapít, mint az a bizonyos a fűben. Miért? Mert fontosabb számára a mindennapi pecsenye, és zsíros állása, mint a becsületesség és az egyenesség, vagy egyáltalán az emberi önérzete. Orbánnak pedig ugyancsak fontosabb megtartania a fideszes tábor szélsőjobbhoz húzó részét, sőt szeretne a Jobbiktól is újabb szavazókat át, illetve visszacsábítani.


Nem, nem szeretem a cigányokat. Sőt, kimondottan rühellem azt a részét, amelyik a tisztességes magyar emberek nyakán élősködve csak kárt és bosszúságot okoz a polgároknak. Ugyanakkor a jellemtelen képmutatást is utálom, márpedig ez a Fideszre sajnos nagyon igaz.

2013. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Pro Patria ***** válasza:
100%

Bqyer semmilyen pozíciót nem tölt be a Fideszben, ekképpen a véleménye nem "a Fidesz véleménye". Akkor sem, ha a párt tagja és támogatója. Rajta kívül még több tízezer ilyen személy van. Igaz, ő egy kiemelt arc, de akkor sem "a Fidesz". Nemcsak hogy nem miniszter, államtitkár, de még csak nem is egy sima országgyűlési képviselő. Sőt, még egy vidéki önkormányzat munkájában sem vesz részt. Csak egy publicista.


"Farkas Flóriánnak, a Fidesz díszcigányának szintén meg kellene szólalnia, legalább annyit mondhatna, hogy fel van háborodva minden tisztességes roma nevében."

- Miért is? Nem róluk szól a cikk.

2013. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt a cikk.


A véleményem ,hogy valaki meg merte mondani (igaz egy kicsit durvábban)az igazat...

A cigányság elitje is oda figyelhetne hogy ne történjen ennyi probléma mert lejáratják még azt a maradék tisztességben élő cigányságot is ami létezik.

2013. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólást kommentálom.A cigányság elitje nagy ivben elkerüli a Bayer által emlitett egyedeket semmiféle közösséget nem vállal velük.A vajdák pozitiv ráhatása is kérdéses ,hiszen a cigány törvény és a hagyományok szerint pl.a lopás ezeknél nem bün, a gádzsóktol lehet lopni mert nekik van,és Krisztus urunk megengedte a cigánynak a lopást. Akinek volt dolga már a fajtájukkal az tudja diplomáciával,pozitiv ráhatással nem lehet velük zöldágra vergödni,nem értik,nem tudnak vele mit kezdeni.
2013. jan. 9. 22:41
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"hiszen a cigány törvény és a hagyományok szerint pl.a lopás ezeknél nem bün, a gádzsóktol lehet lopni mert nekik van,és Krisztus urunk megengedte a cigánynak a lopást. Akinek volt dolga már a fajtájukkal az tudja diplomáciával,pozitiv ráhatással nem lehet velük zöldágra vergödni"


Igaz nem nekem szól a válasz, de elképzelhető. Meg hát kihasználják egymást is ott ahol csak tudják.

2013. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!