Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Damu-ügy kapcsán csak én...

A Damu-ügy kapcsán csak én gondolom úgy, hogy túlzottan nőpárti a magyar bíróság?

Figyelt kérdés

Nem mintha védeni szeretném Damu Rolandot, de szerintem egy vallomás alapján elég dúrva jogerősen 4 évre leültetni valakit úgy, hogy a bíróságnak gyakorlatilag semmilyen más bizonyítéka nincs, csak a nő szava.


Az a véleményem, hogy a sok nőpárti aktivista miatt átestünk a magyar közéletben a ló túlsó oldalára. Elismerem, hogy létezik nők elleni erőszak hazánkban is, de ettől függetlenül a nők legalább annyi gyűlöletes dolgot tudnak művelni embertársaikkal, mint a férifak.



2013. jan. 8. 19:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%
Folyamatosan azon megy a rinya hogy miért az elkövetők oldalán áll a bíróság Mo-n. Hát most nem. Most meg az a baj?
2013. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%

Készülj, mert mindjárt jönnek a feministák felkoncolni ezért.


Mer még így is kevesett kapott!!!!!!!(...)!!! Főbe kellett volna lőni! AZ összes férfivel együtt. Na jó egy-két Superman maradhat, hogy legyen szaporodás, de mindenki mást kivégeznI! Ez így helyes, ez így jó!!!



(Fúj neolibsik)

2013. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 bumbi02 ***** válasza:
82%
Nem ismerem teljesen az ügyet, de többnyire bizonyítékként én is csak a nő vallomását hallottam. Ami azért 4 év jogerőhöz elég kevés szerintem. Míg Stohl Buci harmadjára okoz balesetet részegen, bedrogozva, és kap 10 hónapot, amit le is felez egyből. Vagy Győzikéék elcsalnak 30 millió forintot, és csak felfüggesztett kapnak..
2013. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
62%

> túlzottan nőpárti a magyar bíróság?

Nem csak a bíróság, hanem szinte minden.

Például itt van a családon belüli erőszak téma. Mi is történik általában?

A nő ún. érzelmi intelligenciája általában magasabb a férfiénál. Közvetkezmény: verbálisan mindig nagyon pontosan és hatékonyan tud szúrni akkor és oda, ahol a legjobban fáj, vagy a legdühítőbb. A fickó, lévén sokkal szerényebb verbális felkészültségű, ezen a módon nem tud védekezni, de ha kiborul a bili, előkerül az ököl, a balta, kés, ami kéznél van. (Jelenleg a sok p*csa verbális erőszaktétele például nem büntetendő, pedig szerintem van annyira káros, mint a fizikai erőszak, csak nem olyan látványos). Persze van olyan értelmi szint a pároknál, ahol ez a módi nincs, de az átlagos vagy kicsit ez alatti értelmi szint simán megadja a lehetőséget arra, hogy ilyesmi történjen.

A médiában például mindebből csak annyi szokott látszani, hogy a "férj brutálisan meggyilkolta feleségét/élettársát". Az, hogy a feleség előtte esetleg évekig gennyeskedett, szemétkedett nem számít, általában nem is látszik (az összes ilyen esetnél azt mondják a szomszédok, hogy nem gondolták volna hogy ez lesz, kívülről kulturált, boldog házaspárnak látszottak).


> de szerintem egy vallomás alapján elég dúrva jogerősen

> 4 évre leültetni valakit úgy, hogy a bíróságnak

> gyakorlatilag semmilyen más bizonyítéka nincs,

> csak a nő szava.

Mindig a nőnek hisznek ...megszokásból.

Emlékszem volt is egy-két eset (most így hirtelen nem tudok linket adni), hogy később kiderült, hogy mégsem volt erőszak.

2013. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%

Mindig ez van, ha valami nemzetközi trendet megpróbálunk követni, akkor mindig átlendülünk a ló túloldalára. A fideszes képviselőnők lázadása nemrég szerintem sokkal jobb példa erre.


Ugyanígy a rasszizmus és az antiszemitizmus elleni küzdelem területén is a ló túloldalán állunk jelenleg (legalábbis a törvénykezés szinjén). A félni, a hinta előbb-utóbb vissza fog lendülni, csak sajnos megint az ideális szint alá.

2013. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem egy vallomás volt, hanem több. És ez nem az első ilyen ügye volt Damunak.


Amúgy meg nőket is csuknak le, szép számmal.

2013. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
63%
Persze, mert a nő szaván kívül nem is volt semmilyen bizonyíték. Nagyon kamuszaga van az egésznek. Damu egy vadállat, ebben sztem nincs vita, viszont sztem nem erőszakolta meg. Akit megerőszakolnak, az nem rohan utána showműsorokba nyilatkozni és egy nem fekszik le rögtön egy majdnem 70 éves férfival. Kérdező, egyébként a nők enyhébb ítéleteket szoktak kapni bíróságokon, ezt nem egy ügyvédtől hallottam már.Nagyon nagy baj, hogy egy nő felkiált, "jaj megerőszakoltak" és máris bizonyíték nélkül le lehet ültetni vkit évekre.
2013. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
35%

Xenophilius, a felkoncolást kitaláltad, csak a nemet nem :)))

Egyből itt termett egy hímsoviniszta, p*csaemlegető FÉRFI. Gratulálok.

2013. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
70%
A nő lerohand és a lépcsőház portása is tanúsította, szóval nem csak egy ember.
2013. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 tetro ***** válasza:
59%

Na jó. Most mindenki tegye fel a kezét, aki olvasta a periratot, és tisztában van a bizonyítékokkal. Senki?

A bíróság gondolom egy kicsit több információ birtokában döntött, mint az itteni igazságosztók. Mindenesetre nagyon furcsa számomra, hogy ha egy 17éves gyerek késel, akkor bitófára az összes cigánnyal. Ha egy fehér férfi megerőszakol egy nőt, akkor viszont nem az az első, hogy példásan büntessék meg, hanem hogy a nő hazudik... Ki is megyek hányni egyet.

2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!