Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Bajnai csökkentené a minimálbért, és legalizálná a melegházasságot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 12:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

Melegházasság sok nyugati országban sincs.

Véleményem szerint elég az élettársi kapcsolat is.


A minimálbér csökkentést felháborítónak találom.


Bajnainak lehet hogy van egy kevés érzéke a gazdasághoz de egy neoliberális bűnöző.Amikor a kisebbségeket éri valami negatívum akkor egyből elkezd fröcsögni , védi a bűnözőket de ha magyart ér valami akkor lapít.

Ezért rossz politikus a többi baloldalival együtt.

2013. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Egy vicc az egész.

Az első hozzászólóval meg egyet kell értsek, mikor volt a nagy antifasiszta, full neohiperszuper liberális műsor akkor kiírtam egy kérdést, hogy tök jó, de xy faluba mikor jönnek meg mikor fogunk róla beszélni, mert ott is dúl a rasszizmus, csak épp a magyarok azok, akik ezt benyelik?

Persze a tolerancia nagy hívei fel voltak háborodva, hogy gondolom én ezt, majd 10 perc után törölték is a kérdést:)

Szal ennyit erről.

2013. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

"Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben."


Nem is egy nőről lenne szó, ha nem a részleteken akadna fent, mert ettől aztán olyan marha okosnak érzi magát.

2013. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
47%
Mit szólnák hozzá. A házasság intézményét úgy ahogy van ellenzem, nem értem miért vágynak rá a homárok is, a minimálbér csökkentéssel meg nem tudom mit akar elérni. A gazdaság tőle nem fog beindulni, viszont százezreknek felkopik az álla.
2013. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%

Nevetséges.


Egy olyan országban ahol az elmúlt 22 évben nem a piac húzta a béreket hanem az állami minimálbér emelésének a hullámai ez egy baromság. Nem elég az hogy az inflációval javítják a cserearányunk értékét, még nominálisan is lefelé akarják húzni?


Tényleg kínával akarnak ezek versenyezni?

A rezsi meg Eu s marad?


A közgazdasági oldaláról nem is beszélve.

Egy stagnáló vagy recesszív gazdasági közegben abban bízni hogy a munkaerő leértékelése annyi beruházást vont aminek kompenzáló hatása van az nagyon ostoba gondolat.


Miért nem a magasabb magyar hozzáadott értékű exportot célozzák meg?

2013. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%

Jahh a homárok nem érdekelnek.

Ne akarják eladni magukat úgy mint a természetes reprodukcióra képes emberek, ne akarjanak kitűnni stb stb éljék a maguk homár életét és semmi baj nem lehet.

2013. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%

Én is olvastam erről. A Haza és Haladás tanulmányára hivatkozva a gazdaság fő problémájának a magas minimálbért tartja. A átlagbér 30%-ra akarja csökkenteni, ami 50000Ft körül van. Ezek után nem értem a közmunkás 47000Ft-al mi a probléma.

Azt se felejtsük el hogy az ő nevéhez fűződik a szuperbruttó, amivel jól lenyúlta a dolgozókat.

Én akkor inkább 16% egykulcsos adó mellett vagyok, emelkedő minimálbér és családi adókedvezmény, és a 2013 vállalkozói adórendszer.

2013. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Most mondja valaki, hogy Bajnai Magyarország érdekeit képviseli ...
2013. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom majd a ballerek tapsikolnak-e még!
2013. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek vele, mert a jelenlegi helyzet, hogy egy diplomás pedagógus vagy éppen orvos alig párezerrel kap többet, mint egy minimálbéres segédmunkás, egyszerűen nevetséges. Elvész az ösztönzés, a fejlődés. Kis kommunizmus. Nagyon örülök, hogy végre valaki, évtizedek után igazi jobboldali gazdaságpolitikát hozna be, bár kétséges, hogy a prolimagyarság hogy reagálna rá. Az meg, hogy ki házasodik kivel, nem túlzottan érdekel.
2013. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!