Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vállalható-e a JOBBIK programja?

Vállalható-e a JOBBIK programja?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 08:02
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Hiába vállalható-e, vagy sem, a többi párt (fidesz, mszp, szdsz, mdf...) ennél már csak rosszabb. Szóval győzzön a Jobbik!
2009. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy vállalható. Attól hogy van itt egypár idióta akik azt hiszik hogy mindenhez értenek, közgazdaságtantól tömegszociológiáig, na ezektől még nem kell azt hinni hogy a Jobbik hülye. Ha Vonaáék olyan hülyék lennének nem tudnák simán kijátszani a rendőrséget, és nem tudtak volna 1 év alatt 10 százalék támogatottságot gyűjteni.
2009. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
75%
Ja és van itt egypár ember akik annyira leragadtak a mai polgári liberális rendnél, hogy azt gondolják más nem is létezik. Vagy ha létezik is, az egyből rossz lehet csak.
2009. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
28%

"Mi abban a kocsmaian kamaszos hogy az érdekeinket érvényesítő politikát akarnak folytatni?"


A kérdés nevetséges. MINDEN politikus azt mondja, hogy az érdekeinket érvényesíti. Vona is ezt mondja. Az miért kell, hogy meghasson?


Júniusban Vonáék azzal kampányoltak, hogy a magyar érdeket képviselik. Az MSZP is azzal kampányolt, hogy Göncz Kinga a magyar érdeket képviseli (hehe). Akkor az MSZP is jófej, mert ők is aszongyák, hogy magyarérdeket képviselnek? Ne nevettess.



"Hogy nemzet gazdaságban gondolkodnak?"


Tőlem "gondolkodhat" bármiben. Nem az érdekel, hogy hányszor használja a "nemzet" szót percenként, hanem az, hogy milyen gazdaságpolitikai lépéseket javasol. Amiket javasol, azok marhaságok.


"Már ma mikor még a parlamentben sincsennek sikerűlt elérni hogy bizonyos tabuk felszakadjanak."


Sikerült bevinni az ordináré cigányozást a közbeszédbe. Gratulálok, ez teljesítmény. Biztos ettől fogunk jobban élni.


"Miér baj a törvényes elszámóltatás?"


Ezt is minden párt megígéri. Ezt a bohózatot az MSZP is eljátszotta Keller Lacika vezetésével 2003-ban. Emlékszünk rá?


Nem azt mondom, hogy baj, hogy felvetik az elszámoltatás kérdését. Az állításom az, hogy hiába vetik fel, ebből nem látszik, hogy képesek lennének kezelni ezt a kérdést.


"És ha ők nem hitelesek akkor kik azok, mondj jobbat mint a jobbik!

Írj olyan konkrét dolgokat amik nem a feltételezés talajából gyökereznek."


Tény és nem puszta ígéret pl. az előző kormányok kormányzati teljesítménye. Ha abból indulsz ki, akkor tudod, mire képesek a különféle pártok. Nem az ígéretek, hanem a teljesítmények érdekesek.

2009. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
46%
"Persze hogy vállalható. Attól hogy van itt egypár idióta akik azt hiszik hogy mindenhez értenek, közgazdaságtantól tömegszociológiáig, na ezektől még nem kell azt hinni hogy a Jobbik hülye. Ha Vonaáék olyan hülyék lennének nem tudnák simán kijátszani a rendőrséget, és nem tudtak volna 1 év alatt 10 százalék támogatottságot gyűjteni." -> Ilyen szánalmasan gyenge politikai "elit" mellett Vonáéknak nincs nehéz dolguk.....
2009. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
62%
Nem, hogy vállalható, hazafi másra nem is nagyon tud szavazni.
2009. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
58%

"hazafi másra nem is nagyon tud szavazni."


Szerintem attól, hogy hazafias vagy, még használhatod az agyad.

2009. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
38%

Igen használhatod az agyad ha nem vagy hazafi akkor is.

Ahogy a mostani nem hazafiak!


LOPÁSRA!

2009. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
17%

persze, hát hogyne lenne vállalható?

Országos Cigány Kisebbségi Önkormányzat bezárása. Simán meg lehet csinálni, aztán küldjük őket haláltáborba, mint Hitler a zsidókat!

"Magyarország a magyaroké" Egyértelmű! De ki is a magyar? Elviekben ilyen genetikai kód nem létezik... És ebből kiindulva lépjünk ki az EU-ból is! Ne közösködjünk! Különbek vagyunk ennél!

"Nagy Magyarország" Támadjunk, és szerezzük vissza az elcsatolt földeket! Ez is megvalósítható!

"Magyar Gárda" Cigányellenesek? És aztán? Te talán szereted őket? Toloncoljuk ki őket az osztágból, elvégre nem magyarok. Ez is teljesíthető.

Végülis mindent meg lehet oldani.


Ezek után viszont senki ne csodálkozzon, hogy küldöldön, és főleg a szomszédainkban utálnak minket, és hogy pl Sólyomot nem engedték be Szlovákiába!


Minden kivitelezhető, de ki akarja? Én szívesebben élnék békében, nem pedig úgy, hogy nem merek kimenni az utcára, mert ismét tüntetés van!

Az MSZP az SZDSZ és a Fidesz sem jó, de a Jobbik miben különb? Jó, ők nem lopnak majd, hanem jogokat adnak annak az 5 embernek, akire kinyivánítják, hogy magyar. + ugye a párttagoknak, mert ugye, aki nem a jobbikra szavaz, az nem magyar.

Én nem szavazok a Jobbikra, akkor én most mi vagyok? És hova költözzem? "Mert magyarország a magyaroké"...

2009. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
63%

"Én nem szavazok a Jobbikra, akkor én most mi vagyok?"


Akkor kérem szépen,a diagnózis az hogy:ön egy a liberális propaganda által agymosott személy.


"És hova költözzem? "Mert magyarország a magyaroké"..."


Javaslom az USA-t ott úgyis mindenki hontalan,a homoszexualitás divat lett,a drogkeresledelem virágzik,a lakosság nagy része analfabéta,a négereket és a latinókat nem piszkálja a csúnya rendőrség ha bűnszervezeteket üzemeltetnek vagy ha "megélhetésből" lopnak,gyilkolnak.

Az egész pénzügyi rendszer pedig a zsidóság ellenőrzése alatt áll,a politikai befolyásról nem is beszélve(azért mondom mert tudom,egy liberálisnak ez a legfontosabb)

És ami a legjobb hogy a fehér,keresztény embereket elnyomják mindenhol.

Önnek ez a paradicsom!


Garantáltan jól fogja itt érezni magát,kedves liberális polgártársam!


De javasolhatom Izraelt is.Feltéve ha tudja bizonyítani hogy 3 generációig bezárólag van legalább 2 fajtiszta zsidó felmenője(ugyanis igen az ön hőn szeretett zsidói ilyen rasszisták)...akkor rögtön kap állampolgárságot is.

Itt totális zsidó uralom van,sőt ha katonának belép,élvezheti a palesztin gyerekek gyilkolását is.

Igen barátom ez a liberális mennyország!


Itt is garantáltan jól fogja érezni magát!


De én itt Magyarországon(tehát nem egy izraeli gyarmaton),normális gondolkodású(tehát nem neoliberális),egészséges(tehát nem homokos),rendes életvitelű(tehát nem drogos)magyar nemzetiségű,fehér(uram bocsá..nem cigány,zsidó)emberként szeretnék élni,békességben egy normális,egészséges,rendes országban.

2009. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!