Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít már ez a...

Titeket nem idegesít már ez a rohadt válság? Bezárt az összes kedvenc szórakozóhelyem!?

Figyelt kérdés

Bahnhof, Dream Hall (Fehérvár), Club Helka (Füred), Mythos (Veszprém).

Tehát az összes komolyabb, nagy hely!! Most vagyok fiatal, és nem tudok normálisan bulizni!! Csak ilyen kis szir-szar 50-100 fős helyek vannak!! Mire kijutunk a válságból már megöregszek!!!


2013. jan. 15. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
Szerncsés vagy, hogy a válságból te csak ennyit érzel.
2013. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Jaj Istenem, adjatok egy papírzsepit! :((((
2013. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

De sajnállak. Engem inkább az elszegényedés, a fojtogató megszorítások idegesítenek kollektíve, személyesen meg a kaja minőség romlása, a rohadt drága elektronikai cikkek, plusz a nulla költőértékű fizetések.

Az hogy melyik korcsma és melyik diszkó zár be pont hidegen hagy.

De hát nem vagyunk egyformák, van akinek csak egy buli az élet.

2013. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Jó neked ha csak ezt érzed a válságból!
2013. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lesújtó dolog ez. Bármerre nézünk Magyarországon, mindenütt azt látjuk, hogy nem megy, hogy leépül, hogy pang minden. Én mondjuk a bulizós frontot nem ismerem, de azt látom, hogy az ingatlanjaim értéke évről évre csökken, sőt értékük is már csak papíron van, mert gyakorlatilag el- és kiadhatatlanok. 10 éve meg még nem volt olyan ingatlan, amit ne lehetett volna eladni. És panaszkodik mindenki, minden szektor a könyvelőktől a taxisofőrökön át az autókereskedőkig.


Jól kirajzolódik ebből a jövő. Az országban nincsenek beruházások, nincs hitelezés, nincs fogyasztás, nincs kereslet, nincs növekedés, nem jön ide senki, aki meg itt van, az menekül a tőkével és a beruházókkal együtt. Minden mindennel összefügg, ezért tűnnek el a bulihelyek is. Szerintem ez nem pusztán egy válság, hanem Magyarország következő évtizedinek trendje.

2013. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Jobb is,hogy bezártak,legalább visszaszorul a drogfogyasztás heeheheehe.
2013. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha azon nyavajogsz, hogy egyél vagy befizesd a gázt akkor megtudod mi a válság.
2013. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dick Esmen ***** válasza:
83%
Ennyit tűnt fel?Gratulálok...
2013. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vadkan01 ***** válasza:
68%
Na és a West Balkán az nem számít :D. AHOY
2013. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hitel törlesztő részlet,és az, hogy néha nincs mit falni jobban idegesít...Amúgy meg ha unatkozol vannak könyvek olvass,többet érsz vele, mint ha elmennél, és rommá innád magad.
2013. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!