Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néha már nem undorító egyszerű...

Néha már nem undorító egyszerűen a kormány hazugságai? Szerintük mindenhol minden rendben van és aki ellenkezőleg gondolja az hazudik. (orvosok) Sőt most parancsba adták, hogy tilos a kormányrendelettel indokolni az orvosok elküldését.

Figyelt kérdés

[link]


Ez olyan mint az oktatás. Megmondták a tanárok, igazgatók, hogy borzalmas ami most van, de jött Hoffmann aki szerint minden rendben, aki mást mosd az hazudik. Ja és közben megtiltották az iskolaigazgatóknak, hogy a sajtónak nyilatkozzanak.


2013. jan. 16. 17:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

És ami a legszebb:

"Európában a magyar orvosoknál csupán a románok keresnek rosszabbul, pedig a mieink dolgoznak a legtöbbet "

2013. jan. 17. 00:44
 22/23 anonim ***** válasza:

# 14/21 Kedves KérdezŐ! CIA world factbook szerint ma 3,097 orvos jut ezer betegre Mo-on, az USA-ban meg: 2,672 - ez valóban kb 1M a teljes népességre vetítve. Beloruszban, ami az én (elszigetelt) véleményem szerint a térség legkulturáltabb állama: 4.869. Én a 35 ezres adatot egy hivatalnoktól hallottam, aki a társadalombiztosítót ülte, és az is lehet, hogy már rosszul emlékszem - két évtizede történt. Tehát, ami a hivatalos statisztikát illeti: igazad van.

Mindazonáltal, az orvostársadalomról alapvetően rossz véleményem van. Ez a meggyőződésem tapasztalati. Nem egy ismerősömet, rokonomat nyomorították meg, tették el láb alól. A magyar orvosok gőgje is visszataszító. Tisztelet a kevés számú kivételnek.

2013. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Én a 35 ezres adatot egy hivatalnoktól hallottam, aki a társadalombiztosítót ülte, és az is lehet, hogy már rosszul emlékszem - két évtizede történt. Tehát, ami a hivatalos statisztikát illeti: igazad van. "


Igazad volt a 35 ezresben. De az már 20 éve volt. Ma ez már kevesebb mint 28000 ha abból indulunk ki, hogy évente több mint ezren hagyják el az országot.


"1 Kedves KérdezŐ! CIA world factbook szerint ma 3,097 orvos jut ezer betegre Mo-on, az USA-ban meg: 2,672 - ez valóban kb 1M a teljes népességre vetítve."


Az EU-t tekintve:

[link]


Nálunk ez 2,7 körül lehet és pl a románoké is eléggé csökken.

2013. jan. 17. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!