Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ok balosok szavazzunk a...

Ok balosok szavazzunk a mostani baloldalra ismét és kollektívan?

Figyelt kérdés
De adjátok írásba hogy a vagyonotokkal feleltek hogy jobb lesz mindenkinek!
2009. aug. 30. 19:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem , sőt tudjátok hogy még a szemeteket is kilopják ha nem nézitek a kezüket folyamatosan.


"Csak a kezemet figyeld , azzal ....."

2009. aug. 30. 19:38
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenki oda szavaz,ahova akar.Egyébként teljesen mindegy,mert az egyszerű embereknek nem lesz jobb,bármelyik párt nyer.
2009. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem helyes felfogás. Nagyon nem mind1 melyik párt nyer. Elég ránézni arra hogy ezalatt a 8 év alatt hova jutottunk. Persze aki akkor az MSZP-re szavazott, az most nem meri vállalni, hanem azt mondja tök mind1 hogy kire szavazunk...
2009. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nos, én az MSZP-re szavaztam. Mit kell ezen "merni vállalni"?
2009. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És megbántad?
2009. aug. 30. 20:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze nem az a baj hogy megvezették azokat akik az MSZP re szavaztak,hanem az hogy nem is érdekli és ismét oda húzza az x et. De miért ?
2009. aug. 30. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:

""miért ?""


valamit látnak benne , ami másik oldalban nincs.. de az számukra mindent visz, tekintet nélkül bármi másra.

2009. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a Jobbikra szavazok.

Szebb Jövőt!

2009. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a Jobbikra szavazok
2009. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ok Gyerekek én megértem a Jobbikra, Fideszre, LMP, MDF, Kommunista pártra szavazókat is. Nem az ideológiai szavazással van a baj mert az mindíg is létezett.

De azok a zuhanyok amit ezek aaz emberek MSZP vezetői 8 éve csinálnak csak lekellett volna hűtenie az ideológiai lázat! Nem ? Egy férfi számára is vége a szerelemnek ha kidrül hogyfasz. van a menyasszonynak!

2009. aug. 31. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!