Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai baloldalra szavazók...

A mai baloldalra szavazók miért nem képesek végig gondolva az eddigieket megmondani hogy miért jó, és hogy miért is oda akarják ezután is húzni az X-et?

Figyelt kérdés

Indoklásokat is kérek !

A. Elhisznek mindent a ballib médiáknak?

B. Nem gondolkodnak , csak "pofára" megy?

C. Nosztalgiából?

D. Meg sem halgatnak mást vagy másokat?

E. Mindegy csak OV vagy VG ne lehessen?


2009. aug. 28. 07:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Megfordítom a kérdést: a mai jobboldalra szavazók miért gondolják azt, hogy mindenki, aki másra szavaz, minimum agymosott szellemi fogyatékos? Indoklást is kérek...
2009. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Fügeljetek mi is készűl!


Az önkormányzatokat padlóra raktá és még jövőre nyomni akarnak rajtuk!

Közbe már megy a kampány hogy szennyezett a vízbázisunk!

Tipikus példa: hiszen van valami realitás alap, elő van gazdaságilag "kikényszerítve" készítve, és már van befektető,sőt az ideológia is meg van hozzá!(oriarhális megoldás)


Mikövetkezik ebből?(persze a hálózatokat és az ellátás üzemeltetését) De mindegy mert ha nem jut el hozzánk akkor hiába élsz a Duna parton!


Hogy el kell adni! És a vízün 3-4× kerűl pár éven belül.


Pld Cukor! Nem gazdaságos be kell zárni a gyárainkat!

Azóta a duplája lett és még 50% ot akarnak emelni!

2009. aug. 28. 07:39
 3/39 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok MSZP-s szavazó,de az ismerőseim és az itt olvasható linkek alapján az a tapasztalatom,hogy éppen a Jobbikos és Fideszes tábor hívei azok,akik csak a jobboldali médiának hisznek,és nem képesek krtikusan,reálisan mérlegelni.Nekik csak az a fontos,hogy a baloldal ne győzzön,ők legyenek a hatalmon,és nem vitaképesek.
2009. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszolva!

Mert nem gondolkodnak csak a sztreotíp sajtó és média szlogeneket mondják és mikor szubjekt kérdést teszel fel akkor vagy nem válaszolnak vagy csak néznek mint

éhes tyúk a takonyra!

Egyszerűen ahogy a politikusai úgy ők sem tudnak semmit megindokolni csak fogadjuk el hogy ők a magasab rendűek és mi nem értjük. Soha nincs indoklás mert nem is lehet a hülyeségre.

2009. aug. 28. 07:45
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Folytatom: Abba a hiába esel,hogy a megszorításokért a kormányt hibáztatod egyedül.Én sem értek mindennel egyet,azt viszont tudom,hogy akár a Jobbik,akár a Fidesz lenne hatalmon,ők is kénytelenek lennének a megszorításokra,legfeljebb más téren vezetnék be a korlátozásokat.És a Fidesz esetében a kisjövedelműek járnának rosszul.A Jobbik pedig nem kínál megvalósítható alternatívát.Hiába a legjobb szándék,ha a körülmények nem teszik lehetővé azok megvalósítását.
2009. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

A 2 hozzá szólónak:

Minden éppelméjű párt nyerni akar, de nem ez volt a kérdés!

Miért nem érvelnek azok mellet a gazdasági és politikai mechanizmus mellet amiket a vezetőik hoznak a mit mivel "átlátnak" tudják hogy mit miét!

Miért nem irják le hogy mi az értelme ennek amit csinálnak vagy eddig csináltak?

2009. aug. 28. 07:48
 7/39 A kérdező kommentje:

Én jobbikos vagyok de töllem kérdezhetsz bát mit.

El magyarázom neked szivesen a lényegét és hogy valami mitől jo és mitől rossz. És nem amédiából veszem elő a gondolataim , hanem használom az agyam. Nálam nem az a lényeg hogy ki mondd valamit hanem hogy logikailag követhető-e és van e alapja!

Persze azt sem értem hogy az elmúlt 8 év alapján mi is lehet az indok hogy ez nekünk jó!

Monj csak 1 indokot?

2009. aug. 28. 07:51
 8/39 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 8 évnek semmi köze hogy ide jutott a gazdaság?

És ennek nincs felelőse, és még mindíg azoknak hisztek akik ide juttatak.

Egy ballibas állítás hogy semmi mást nem lehet csinálni!

Mrt talán ők nem tudnak mást.

Sok gazdasági iskola létezik és sokféleképp lehet kezelni egy hassonló helyzetet de csak akkor ha szabad minden pály ami lehetőségként adódhat.

Sajnos ez a kormány és felfogás , vagy megszorít vagy olan érdekeket sért akik közel állnak hozzájuk.

Nem kérdés hogy mit választanak!

2009. aug. 28. 07:57
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Megismétlem,nem vagyok MSZP-s,így a nevükben nem tudok nyilatkozni,csak a saját véleményem mondhatom el.

a 2.vagyok és elég élettapasztalatom van,és közgazdász vagyok,értek valamit a gazdasági folyamatokhoz.

Nem csak az elmult 8 év,hanem az elmult 18 év gazdaságpolitikája is rossz volt.Minden kormány eladta azt,amit tudott stb.

2009. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Te nem vagy közgadász ha ilyet mondassz!
2009. aug. 28. 08:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!