Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy nyugaton a...

Miért van az, hogy nyugaton a sok néger, arab az buszsofőr, utcaseprő, pap, futár, taxisofőr stb, itthon viszont nincs egyetlen cigány buszsofőr, taxisofőr stb?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 10:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Franciaországban és Angliában láttam a saját szememmel, hogy így van. Filmekben sok ilyet látni Amerikában is, de ott még nem jártam.
2013. jan. 22. 10:54
 2/13 anonim válasza:
59%
Ez azert van mert ott az arabok/feketek/mexikoiak "normalis" embernek szamitanak (ne ertsd felre) nem olyanok mint itt a ciganyok nagy reszuk nem lop meg ver meg csoportosan feher embert hanem dolgozik mint masok.
2013. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mert oda tanulni,normális éáéletvitelell rendelkezni kéne,Nincs meg a többségüknél.Tudom,köztük élek.
2013. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők képesek voltak integrálódni.
2013. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ennyi, mert nagy részük ezeknek az embereknek be akar illeszkedni, dolgozni akar. A feketék egy része itt sem akar semmit csinálni, de még mindig sokkal több a feketék között a tisztességes, mint a cigányok között.
2013. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én helyesbítenék hogy ott a többségük legalább próbál integrálódni, ugyebár amikor angliában voltak a nagyobb balhák, tömegesen mentek boltoakt lopni. na, kik voltak ott, persze hogy niggerek... de ők legalább próbálkoznak, nem úgy mint a kib@szott cigányok. (attól a 0.01% tól tekintsünk el)
2013. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 rostas martin ***** válasza:
30%
en franciaba lakom cigany vagyok az itt eni ciganyokat azert nem veszed eszre mert szokek es feherek tobbnyire en barna vagyok ezert tunok ki
2013. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én Párizsban a cigányokat "itt a piros-hol a piros"t láttam játszani a sok bután érdeklődő párizsi népnek és a turistáknak, olyan felhajtást csaptak az Eiffel torony előtt, hogy azt hittem, valamit osztanak (ez egy éve volt). Mindegyik néző próbálkozott a tippeléssel, nem értem, hogy miért engedik. És azok az emberek ott egyáltalán nem voltak szőkék! ...Bocs, ez az észrevétel igazából csak félig tartozik ide.
2013. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszadó:Teljesen igazad van én is kint éltem Párizsban és láttam miként csapják be az embereket meg a Sacré Coeurt környéként 'gyüjtenek 'aláírást a sok buta turistáktól,ja meg a feketék áldást mondanak miközben karkötőt fonnak cérnákból aztán jól lehuzzák az értetlen embereket 5euroval az áldásukért cserébe.Én mindig elhajtom őket és ha megkérdezik hogy beszélsz angolul,(még ha igaz is )azt kell felelni hogy nem.

Ja és a cigányok többsége pedig román,a legrosszabb fajtából.

Aubervilliers környéke tele van cigányokkal,közel az egyik kinai bevásárló negyedhez,és egésznap csapatostól kint állnak az útszélén és semmit tevően lofrálnak,nem mernék éjjel arra mászkálni...

Amugy egy ismerösőm azt mondta hogy Franciaországban elsőként az echte franciáknak adják a legjobb állást,mert ott sincs nagy munkalehetőség,és utána az arabok,végül a feketék akik legtöbbjük utca seprő meg kukás,ezt a saját szememmel láttam többször.

A bevándorlókat lenézik,és magasabb rangúnak tartják magukat,elvégre ők voltak a nagy hódítók!

2013. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én nem mertem mondani. Köztudott mindenfelé, nekem is ottani francia mondta,hogy Románok a nevezett illetők. Meg koldulnak, kendőt húznak, és páran muszlim nőnek adják ki magukat ott, ahol sok az arab, de már ismerik őket az ottani arabok úgyhogy nem szánják meg őket - mármint azok, akiknek van/lenne mit adnia. Nagyon szomorú ez a helyzet. A fejlett országok lenézik a bevándorlókat, nagyon sokszor így van ez,persze nem jogom firtatni, hogy okkal-e vagy ok nélkül történik mindez.

Ja még egy érdekesség, ez is csak félig tartozik ide, bocs: megkérdeztem nemrég, hogy ott miért nincsenek ellenőrök a buszon, metrón stb. (jó, elvétve igenis akadnak, de nem úgy, ahogy itt mi "érezzük" a jelenlétüket!)? És ekkor erre azt mondták kapásból az ismerőseim: mert itt még a magyarok is vesznek jegyet) Szóval hogy is mondjam... Van pénzük, nem szégyellik. És egy filmben mondták, a lényegét jegyeztem meg: úgy tudod meg hogy ki milyen ember, ha hatalmat adsz neki. Ez szerintem népekre is igaz.

2013. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!