Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyugdíjas VolánBusz sofőr...

Nyugdíjas VolánBusz sofőr családjának jár ingyen bérlet?

Figyelt kérdés
Ki jogosult erre és milyen feltételekkel? Egyáltalán mi a pontos neve ennek? Sehol nem találtam leírást róla. Még sosem igényeltem ilyet, ráadásul azt hallottam a jogszabály ebben az évben változott...

2013. jan. 7. 15:54
 1/10 Tubarózsa ***** válasza:

Attól függöen mit dolgozik(elővárosi/távolsági) el kell telnie bizonyos évnek.

am Te kije vagy a söförnek?

2013. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Távolsági buszt vezetett.


Ami miatt bizonytalan vagyok, hogy nem a gyereke vagyok a sofőrnek, hanem a sofőr feleségének a gyereke. Ez kizáró ok?

2013. jan. 7. 17:39
 3/10 Tubarózsa ***** válasza:

huh. ez jó kérdés ilyenkor mivan, mert a feleség és a gyerek(ek) kaphatják. (de a gyerekre van egy max kor. 21 v 23 mig nappalin tanul, azt hiszem.)

ha jól értem akkor neked a nevelőapád? eddig volt szabadjegyed? késöbb irok még neked, utána kérdezek. :)

üdv.

2013. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

Vagy oda kell menni amelyik területen dolgozott a humánügyi irodába v a nyugdíjas klubba ami elvileg az Etele téren van. Ott tudnak ebbe segíteni.

Még megpróbálok infot szerezni, és holnap irok még.

Üdv

2013. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat.
2013. jan. 8. 00:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt rá szükségem.
2013. jan. 8. 00:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok tanuló.
2013. jan. 8. 00:07
 8/10 Tubarózsa ***** válasza:
hát akkor lehet h már nem fogod kapni, mert elvileg csak a feleség/férj ill. élettárs és a gyerek kapja mig tanul.
2013. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2013. jan. 8. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
ez így van. én apumat most vették vissza májusban nyugdíj mellett, és még megyek tanulni, addig jár nappali tagozatosnak, mert ugye a diákigazolvány számát írják rá. ha apud nem megy vissza, azt hiszem 10 év munkaviszony után marad meg a bérlet, ha nem telt el 10 év, akkor csak neki jár...régebben ez 5 év volt, ezt mostanában emelték azt hiszem.
2013. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!