Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova fogják telepíteni a...

Hova fogják telepíteni a rasszista Kanadából kitoloncolt 7 ezer magyarországi romát? Mi lesz a sorsuk, van már terve a kormánynak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 21:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
28%

""Hova fogják telepíteni a rasszista Kanadából""


Kanada miért rasszista?

Mert elegük van a bűnöző cigányokból?

Nem kötelesek őket eltartani.

A cigányok úgy gondolták, hogy kanadában is úgy élhetnek mint itt , lophatnak -rabolhatnak, csak az a baj, hogy jönnek vissza!!!

2013. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%

#19 Tudom hogy Borsodot már elcigányosították, a még elcigányosítást úgy értem, hogy ahogy a Jobbik is fogalmazott, fura hogy csak Miskolcon kapnak ingyen lakásokat, lakhatási kedvezményeket. Miskolcon egy jól burkolt LAKOSSÁGCSERE folyik. Ki akarják cserélni a lakosságot, bár nem tudom egy putriváros hogy gondolják hogy működni fog, mert elképzelhetetlen hogy az működni fog 10 fős putri se működik.


Minden esetre MISKOLCIAK még egyszer írom az népszavazáshoz az aláíró íveket remélem MINDENKI ALÁÍRTA!!! Engem annyira nem érint én menekülök Németországba, csak és dolgozni megyek konkrét munkahelyre a menekülés szót az életterem elcigányosítása miatt használtam. Köszönöm MSZP és Fidesz hogy kizavartok a saját hazámból, életeremből a Németeknek biztosan jobban kell a szaktudásom és az adóm!


Nekem sem kell bemutatni a cigányokat, 3x raboltak ki. 1x kést szorítottak a torkomhoz. 1x barátomat szarrá verték meg én is kaptam amikor a védelmére keltem, nem tudtunk cigit adni a nemhiába szülötteknek mert volt pofánk nem rászokni a dohányzásra. Azért itt zárójelben megemlíteném a miskolci rendőrséget, körülbelül délután 2 óra tájékában történt a leütéses rablás, este 6-ra értek ki a járőrök, és kedvesen megkérdezték tőlünk hogy amúgy kérünk-e mentőt? Mert még mindig a földön feküdtünk. Hát b*szódjatok meg s*nök!!! Amikor ez volt 14 éves voltam, megnézném most én vernék szarrá egy cigányt szerintem 20 másodpercen belül helikopterről ereszkednének le a TEK-esek.


Kajak azt kéne egy kisebb 15-20 gyerekes apró kis cigány családot beköltöztetni Orbán Úr mellé, ne csak mi érezzük ki a csodás kultúrájukat. Orbán Úrnak bármikor szívesen megmutatom testközelből milyen izgalmas mindennapi adófizető munkámból a házamba menekülni nap mint nap a Magyarországnak oly sokat adó nemes cigány kultúrától rettegve, összeszorult gyomorral!

2013. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Így van, minél több, 18 feletti nyilvánítsa ki a véleményét, mert most van rá esély!


Nem kell Világsátor, pláne az Egyetemre nem!


Tegyék a Vasgyárba a lakott területen kívül, vagy azon túlra, ahol a madár sem jár.

2013. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vigyék őket Brüsszelbe vagy Strasbourg az emberi jogi bíróság mellett közvetlenül csinálhatnak nekik cigány központot , EU-s pénzből.
2013. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát, ha magyar állampolgárok voltak, akkor nyilvánvalóan Magyarországra fogják visszaküldeni őket.
2013. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Szomorú de így lesz ahogy az előző megírta.
2013. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
61%

Fegyverkezz magyar kezdődik a vadász szezon!



Egy sor akác,egy sor fűz

Egy sor cigány,egy sor tűz



.¤*¨¨*¤.¸¸...¸ .¤*¨¨*¤.

\¸....¤ Hajrá Jobbik! ¤*¨*¤.

.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸ .¤*¨¨*¤.

..\

/

.▌

/ \

2013. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Borsodi kisfalusi kisebbségi magyar vagyok /70% roma/.Egy volt lyukói kanadás házat keresett itt, a helyi romák kiüldözték a faluból!Ilyen jő hírük van!Tehát senki nem szeretne rövidet húzni miattuk,nem csak Miskolc!
2013. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 szántóvető ***** válasza:
7 ezer?az egy kisebb város!Bíztam benne hogy beilleszkednek,tanulnak nyelvet ha nem is franciát de angolt.És elkezdenek dolgozni.Reméltem hogy Rendes Emberek lesznek belőlük.És akkor megy utánuk a többi is itthonról.Nem mondta nekik senki hogy dolgozni kell?Betanított munkásra mindenhol szükség van!Ha kapnak itthon mondjuk 15 ezer segélyt fejenként akkor az több mint 100 millió Ft havonta!Hát állítsák már meg őket!!ki fogja ezt fizetni?és az útiköltség?bár lehet hogy azt kanada állja.
2013. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

""szántóvető válasza:


7 ezer?az egy kisebb város!Bíztam benne hogy beilleszkednek,tanulnak nyelvet ha nem is franciát de angolt.És elkezdenek dolgozni.Reméltem hogy Rendes Emberek lesznek belőlük""


Te még hisszel a csodákban?

Ezek mindenhol egyfprmán fognak viselkedni, lopni könnyebb mint tanulni.

2013. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!