Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarországi zsidóság...

A magyarországi zsidóság kiveti tagjai közül azokat, akiknek nem titkolt vérszomjuk, agresszivitásuk szégyent hoz rájuk?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy emberre gondolok a kérdésemben, de biztos hogy van még hozzá hasonló. Cikk az oldaláról: [link]


Szerintem minden józan gondolkodású embernek átjön az egészből, hogy ez az ember mennyire vérszomjas, agresszív, veszélyes, de azért kiemelnék egy számomra különösen mellbevágó dolgot:

Kivégzésről egy kép, alatta a szöveg: "Kép a jövőből: Vona Gábor, Novák Előd, Gyöngyösi Márton, Sneider Tamás hazaárulók felelősségre vonása"


Kérdésem az lenne, hogy a Magyarországon élő zsidóság mennyire veti ki magából az ilyen veszélyes elemeket, hiszen gondolom, nem akarják, hogy ilyenekkel azonosítsák őket. Egyébként, ha jól tudom, az "úri""ember""" nem zsidó családból származik, később vette fel a hitet - úgy látom, a bizonyítási vágy pedig már nagyon beteg formát öltött. Jóérzésű zsidónak nem lenne dolga azon nyomban elhatárolódni tőle?


2012. dec. 5. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, hogy igen, de erről őket kellene megkérdezni. Sem a cionizmust sem az antiszemitizmust nem támogatom semmilyen formában.
2012. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Itt is lehet magyarországi zsidó, azért is kérdeztem meg. :)


Nem szeretnék azonban antiszemitizmusról "hallani", mert a kérdés abszolút nem arra vonatozik. Mikor náthás vagyok, a náthára keresek gyógyírt, hiába tudom, hogy a mandulagyulladás sem egy jó dolog, nem kezdek arról témázni.

2012. dec. 5. 11:34
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

A cionizmus = sovinizmus + ortodox vallás


Kérdezlek!


Akkor hol lehet a legtöbb cionista?

A vallásos zsidóságban vagy Izraelben?


"nem az a lényeg hogy hol koncentrálódik materiális hatalommá"

2012. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2%
cionizmus = kapitalizmus = leninizmus
2012. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

A cionizmus ugyan olyan brutális primitív eszme, mint az eszetlen szélsőjobboldaliság. A cionizmusban mindig volt valami hátsó szándék, utólag lehet csak következtetni, hogy mi volt a háttérhatalmi érdek.

A zsidók között van anticionista. Az egyik pl. Benjamin Freedman. Érdemes meghallgatni a 1961-es beszédét.

A cionisták jelenleg a holokausztból élnek. Rengeteg utalás van arra, hogy valójában érdekük volt előidézni az eseményeket. Márainak van a naplóiban olyan bejegyzés, hogy a tisztességes zsidókat, akik már esetleg még keresztények is voltak elvitték, de érdekes módon a kommunisták(cionisták) megmaradtak). És nyilvánvaló az is, hogy a szélsőséges gondolkozásnak semmi értelme, mert háború vagy erőszak lesz a vége, mivel ellentétes pólusok találkoznak. Teljesen más eszközökkel lehet az ilyet megállítani. A emberiség szabad és értelmes részének ki kell jelenteni, hogy senkinek a kedvéért nem leszünk állatok.

2012. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Azt is érdemes megnézni, hogy az amerikai népszava cionista írói miket mondanak a Mazsihiszes Feldmayerről vagy Köves Somlóról.

Nevetséges. Eddig minden napra jutott egy lőjük Dunába Orbánt vagy akasszuk fel, de most már a zsidó sem elég zsidó nekik.

egy cikk példának:

[link]

2012. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Az általad idézett cionista honlap az igazi gyűlöletbeszéd -

olyan formában, hogy a tolvaj kiáltja el magát azzal, hogy :

"Fogják meg tolvaj!"

E honlap készítőjét kéne - nem felkötni - csak kátrányban és tollban meghempergetni.

2012. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dick Esmen ***** válasza:
0%
A cionisták kevesen vannak de hangosabbak.
2012. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A kérdésem továbbra is az, hogy ezeket az emberek, a cionistákat, akiknek ennyire habzik a szájuk a gyűlölettől, kiveti e a józan zsidó társadalom.

Merthogy pl. a magyaroktól elvárás ma, hogy kivessék maguk közül a rasszistának, antiszemitának, kitudjaminek titulált személyeket - tüntetések is szerveznek ezért. Tehát a zsidók is kivetik maguk közül az ilyen szélsőségeket?

2012. dec. 5. 18:45
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Normális zsidók,akik békében szeretnének élni elitélik őket,én ezt tapasztaltam.
2012. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!