Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP utánozza az SZDSZ-t?

Az LMP utánozza az SZDSZ-t?

Figyelt kérdés

Az MSZP alatt alakultak, és az MSZP ellen is, mert elegük volt az elmúlt 20, 8 évből, és az MSZP kormányból! Most meg ahhoz a Bajnaihoz akarnak odavergődni, aki részese volt az előző kormány 8 évének, és M.e. volt???


Mint az SZDSZ. Az SZDSZ volt akkoriban a legnagyobb vagy az egyik legnagyobb kommunista ellenes párt, aki kijelentette 1994-ben is, hogy SOHA NEM ÁLLUNK ÖSSZE AZ MSZP-ve!


Hasonlít az LMP helyzete az SZDSZ helyzetéhez!


Mind két párt, elárult önmagát, és a szavazóit is!

Legalábbis a Jávor tábor. :)



2013. jan. 27. 22:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

,,A szavazók vajon mit mondanak? Ha az LMP belép a baloldali koalícióba, elveszíti azokat a szavazókat, akik hittek abban, hogy az LMP nem szövetkezik senkivel. Ha az LMP kimarad a koalícióból, és ezért nyer újra a Fidesz, feldühíti azokat az LMP szavazókat, akik jobban utálják a Fideszt, mint az MSZP-t. ,,



Na ez igaz!


AZ LMP-nek csak is CIVILEKKEL KÉNE EGYÜTTMŰKÖDNIE!

Jávorék eltűnnek remélem, és így lesz egy normális harmadik erő, aki nem nyalja az MSZP+Bajnai seggét!

2013. jan. 27. 23:47
 12/19 A kérdező kommentje:

És együk már észre, hogy ez az egész egy színjáték!

EZ AZ MSZP MIND!!!!

Kik is ők???


DK=Gyurcsány volt MSZP-s M.e.

E.2014,Bajani=Volt MSZP-s M.e. gazdasági m.

MSZP=MARADT!


EZ MIND AZ MSZP CSAK SZÉTOSZLOTTAK MAJD MEGINT UGYANAZOK ÖSSZEÁLLNAK!!!!!!!!

2013. jan. 27. 23:49
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek maximálisan!

AZ LMP, mint benne van a nevében is: LEHET MÁS a POLITIKA! Tehát,amit eddig láttunk, abból nem kérünk- így gondolkodtak,mikor megalakultak!


És az MSZP idején alakultak meg, nem véletlen!


És most ahhoz a Bajnaihoz mennek, aki az MSZP Miniszterelnöke volt????


De legalább Jávorék kilépnek, remélem, és lesz egy normális tényleg független LMP!!!!

2013. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem kívánok sebeket tépni rajtad, de az érzelmek becsapnak. Nem lenne szabad érzelmileg kötődni párthoz, racionális, logikus véleményt kell tudni formálni a lehető legtöbb információ birtokában.


Jogalkotás minősége, alkotmányozás, oktatáspolitika, gazdaság, demokratikus értékek, minden tekintetben leszerepelt a Fidesz. Se szavahihetőségük, se becsületük. És én ezt alá tudom támasztani: makrogazdasági mutatókkal, kigyűjtött hazugságokkal, nemzetközi statisztikákkal.


Amióta kormányon vannak, romlanak a régióhoz képest rosszak a növekedési kilátások, lemaradunk a térségtől, sebezhető a forint, nő a csődkockázat, sokkal drágábban fizetjük az államadósságot, az adósság-megtakarítás mérleg romlott, nőtt a korrupció, romlott a sajtó szabadsága, romlott a hitelbesorolás, nőtt a munkanélküliség és a rejtett munkanélküliség, csökkent a háztartások megtakarítása, a vállalkozások óriási számban mennek csődbe. Külpolitikában magunkra haragítottuk a nyugatot, baltás gyilkost engedtünk szabadon némi hitelért cserében, kínaiakat vastapsoltunk állva némi hitelért cserébe. Egypárti alkotmányt dobtak össze pár hónap alatt, a nemzeti konzultációt illegális adatgyűjtésre használták fel, soha nem volt ilyen magas az alkotmányellenes törvények száma, és sorolhatnám.


Ami értékelhető volt ezidáig a kormány munkája során, az a dohányzás visszaszorítása és az EU-roma stratégia elindítása. Sovány vigasz.

2013. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Kedves Utolsó!


Én megértelek, de te is érts meg engem! Az LMP azért jött létre, hogy valami újat mutasson! És az nem csak érzelem, hogy engem Jávorék átb@sztak, mert abban hittem, hogy nem húz az MSZP-hez se a FIDESZHEZ, se a volt MSZP-s pártokhoz!


És ezzel nem csak én vagyok egyedül!


Más kérdéseknél, elég sokan megutálták most az LMP-t, legalábbis Jávorékat!

2013. jan. 28. 00:24
 16/19 A kérdező kommentje:

-AKI UTÁLJA A FIDESZT, az a Jávor féle irányt támogatja!

A-KI UTÁLJA AZ MSZP-t és köreit, az a Schiffet féle vonalat támogatja.


És aki a valódi LMP-t, hangsúlyozom a valódi LMP-t támogatja, az nem fog összefogni az MSZP-vel, se Bajnaival se Gyurcsánnyal, mert akkor ugyanazt a hazugságot, képmutatást követik el, mint az SZDSZ!

2013. jan. 28. 00:27
 17/19 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy kiváltak, mert így legalább egy igazi, valódi LMP lesz, nem pedig egy kis SZDSZ, aki nyalja a szocik seggét, már bocsánat!
2013. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

NAGYON NAGYON NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

Örülök,hogy nem alakult ki vita, és normálisan tudtunk kommunikálni egymással!

Nagyon köszönöm!

2013. jan. 28. 00:38
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért én nem értek egyet a következtetéseddel, kedves kérdező. Az LMP értéke nem az utálat, hanem a szeretet és a felelős, fenntartható és igazságos politizálás. Mindkét csoport ezt vallja magáénak, és meggyőződésük szerint döntenek. Mindegyik csoport értéket akar menteni, és ezt tiszteletben tartom. Elszomorít, ha árulóként gondolnak egyik vagy másik oldalra, hisz semmi ilyesmiről nincs szó!
2013. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!