Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2013. "Mindenki szidja a...

2013. "Mindenki szidja a kormányt, vele együtt Orbán Viktor Miniszterelnököt is, ti mit csinálnátok a helyében? Hogyan oldanátok meg a mostani helyzetet? "

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 08:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Izraelből betelepülő zsidóknak kell a hely, lakások.

Például egy cikk. Ebben apartmanokat alakítottak ki, viszont állítólag az egész épület megrogyott és azért nincs még átadva. Az sokkal valószínűbb, hogy valakiket betesznek oda és nem hotelként fog működni.


[link]

2013. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

013. "Mindenki szidja a kormányt, vele együtt Orbán Viktor Miniszterelnököt is, ti mit csinálnátok a helyében? Hogyan oldanátok meg a mostani helyzetet? "


Én úgy oldanám meg ezt a Förmedvény helyzetet amiben vagyunk hogy átadnám a kormányzást Bajnai Gordonnak.

2013. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10:01

"Messze van ez a baltól. "


Ez maga a vegytiszta baloldali, piac- és kapitalizmusellenes populizmus, amit Orbánék itt művelnek.

2013. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azért én kiváncsi lennék hány ember írta ezt a 13 választ?

Nekem úgy tűnik, csak egy válasz volt a kérdésre. A többi mind csak ujjalmutogatás!

2013. jan. 30. 12:47
 15/16 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Egyszerűen csak becsapta a választóit.Ebben mondjuk nem különbözött az elődjeitől...Úgyhogy a helyében én felköpnék és aláállnék.
2013. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A94Zs05olt06 válasza:

A kérdést olvasva és a hozzá eddig érkező összes hozzászólást is végigolvasva a következőket tenném hozzá.


Ahhoz képeset, hogy milyen helyzetet örökölt az Orbán Viktor vezette kormány az elődjeitől (Medgyessy Péter, Gyurcsány Ferenc és Bajnai Gordon), továbbá milyen túlzó kritikákat kap Brüsszelből, ahhoz képest az Unió tagállamai közül a 7. legjobb jelenleg Magyarország. Ez viszont annak a kormányzásnak köszönhető amit 2010-2013 között a jelenlegi kormány csinált és nem annak, hogy hallgatott volna arra a fajta utasításra ami az EU és az IMF részéről érkezett, ahogyan azt a baloldali kormányok csinálták.


Egyébként a XXI. század első évtizedében nagyon sok politológustól lehetett azt hallani, hogy a "Jobboldali pártok politikája az inkább baloldali politika, míg a baloldali pártoké a jobboldali politika.".

2013. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!