Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet kezdeni azokkal,...

Mit lehet kezdeni azokkal, akik elhisznek ilyeneket?

Figyelt kérdés

"""Meg hogy az egyetemektől elvonták a támogatások harmadát""

Jaj. Már megint az mszp lejáratókampánya .

Már nagyon unalmas!!! Mégis baromi sokan badölnek!!!

27 milliárdal többet szavazott meg a költségvetésből az ideji évre a parlament."


Oké hogy liberalizmus van, mindenki azt csinál amit akar, DE CSAK ADDIG, amíg másnak nem rossz. Ez már bőven káros a társadalomra.



2013. jan. 28. 00:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok, konkrétan a faliújságokon már tavaly olvasható volt, hogy az elvonások miatt az egyetemi oktatók ne számítsanak pótlékokra. Emellett érezhetően csökkent a tanulmányi ösztöndíjak összege, valamint az idei vizsgaidőszak két héttel rövidebb volt, mert spórolni kell a fűtéssel. Ennek fényében engem nem érdekel se az MSZP, se a kormány, szerintem itt bizony megszorítás történt. Mindenesetre megértem, hogy aki nem közvetlenül érintett az csak az adott oldal újságjaiból tud az ilyenekről tájékozódni, így könnyebben beveszi az ilyen "lejáratókampány" dumákat.
2013. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
És mit lehet kezdeni az ilyenekkel mint Te? Aki csont nélkül beveszed orbán hazugságait! Kapj már a fejedhez! A gyermekeink jövőjét veszik el ezzel!!!!! Meg a tiedet is, meg az egész országét!
2013. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, szerintem a kérdező pont nem az Orbán hívők táborát gyarapítja, bár nem vagyok bölcsész, így lehet hogy a szövegértési képességem megkopott.
2013. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%

Én két éve olvasom az egyetemi újságban, hogy már megint elvontak százmilliót, már megint megvonták a támogatásokat, zárolnak összegeket, nemfizetnek ki elnyert pályázatokat, stb.


Össze is van számolva: az elmúlt két évben 66 milliárdot vontak ki a felsőoktatásból.


És ez nem nevezhető az MSZP lejáratókampányának, hiszen pont ők akarták bevezetni a tandíjat, nemde? :)

2013. jan. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
A Thomas Bauer Blogon olvastam egy jó összefoglalót ezekről a felsőoktatási esetekről.
2013. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Én jelentkeztem egy megüresedett állásra az egyetemen (rendszergazdai feladatokra), de 1 nappal az állásinterjú előtt jött a levél, hogy a zárolások miatt sajnos senkit nem tudnak felvenni.

Illetve valóban, látványosan esnek az ösztöndíjak, támogatások is.

Ez nem kampány, hanem a puszta tények.

2013. jan. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg borzalmas az, hogy vannak akik beveszik azt a 27 milliárdot. Olyan szép kommunikációs trükkel jöttek egyszer, de azóta már nem merték említeni mióta rájöttek az emberek az átverésre. Mi is volt az a 27 milliárd? PL ppp beruházás. Eddig is volt csak most a kormány a felsőoktatáshoz mondta hozzá. Mintha a felsőoktatás támogatása lenne. De ezek csak ígéretek, melyek nem teljesülnek. Viszont a forráskivonás igen.

Had ne említsem az egyetememet ahonnan mióta Orbán van a 20 milliárdból 7-et megvontak. (ebből idén több mint 4 milliárd) És ezeket nevezzük mi felelős vezetőknek? Épeszű ember nem csinál ilyet.

2013. jan. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet kezdeni azokkal, akik elhiszik gondolkodás nélkül Orbán és Matolcsi hazugságait? Miért gondolod, hogy akik tájékozódnak más forrásokból is, azok mind MSZP-sek?

Talán te is megkérdezhetnél néhány egyetemistát, vagy egyetemi tanárt is. Te is bedőlsz A Fidesz hazug propagandájának.

Az egyetemektől már tavaly is sokat elvontak, az idén még többet.

Ez,a miről te írsz, egy ígéret csak, de ezt is majd csupán 3 egyetem kapja. Hogy melyik, az még kérdéses.

2013. jan. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon jól teszik ,hogy elvonnak.

Legyen elitképzés ahova a legjobbak ösztöndíjjal bejutnak.Olyan szakokon amire van igény.A többi meg akikek nem a teljesítmény miatt vesznek fel, fizesse meg az oktatását.

Arra az államnak már rég nincs pénze, hogy büfészakokon semmire való diplomákért tízezrével pangasson embereket akár 28 éves korukig.

A nyugati világban a felsőoktatásban részesülők 70 -85% dolgozik az egyetem mellett.

Ja hogy Kínában nem így van! Kína az Kína.

2013. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

A "gondoskodó" szocializmus egyik utolsó helytelen berögződése szerintem ez is.

Mármint ,hogy ezt is elvárják (alanyi jogon) az államtól ,hogy biztosítsa nekik ingyen.Ha egyetemre akar járni a kölök , akkor járhasson!Képességeitől és teljesítményétől függetlenül!IIIINGYEN!

Mert milyen jó is az.Haverok buli ,fanta és mellé a jóleső felsőbbrendűségi tévképzet.Hogy közben alapműveltséggel sem rendelkező félanalfabéta az élet dolgaiban járatlan, mentális és életfelfogásbeli problémákkal küszködő ,torz önképű diplomás takarítónők, mosogatók és munkanélküliek hada termelődött állami pénzen ,az úgy királyság volt ugye?

2013. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!