Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lett hirtelen ennyi...

Hogy lett hirtelen ennyi jobbos kérdező/válaszoló?

Figyelt kérdés
Pár hete még bőven 80%-osak voltak a kormányellenes válaszok. Most már azt is lepontozzák 0%-ra, ami tényekkel van alátámasztva, tényleg a fidesz vagy orbán mondta, stb... (Nem a saját százalékom érdekel, csak nem értem mire fel sokszorozódtak meg?)

2013. jan. 30. 12:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"mondjuk jó lenne tudni, mi volt az a tényszerű állítás, melyet 0% jutalmaztak ..."

Már feljöttek (max 40%-ra...), pl. ennél a bajnais kérdésnél amikor leírta valaki, hogy Orbán milyen adókat vezetett be. Ezt még alátámasztani sem kell, elég ha híreket olvas az ember. http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__394..


"A baloldal számomra nem magyarokból áll."

Miért, mert nem Harcos pulcsiban, rovásos karkötőben majomkodunk, és bizonyítjuk mekkora segg-fejek vagyunk? Vagy mert nem járunk templomba? (Sem zsinagógába, de ezt biztos nehéz elhinni.) Te idióta, szégyent hozol az értelmes jobboldali (=nem fidesz/jobbik vallású) MAGYAROKRA.


"A fidesz jobbos lenne?

A katolicizmus mániáját leszámítva szinte csak államosított.

Több benne a kommunista hajlam, mint az általa baloldalinak nevezett pártokban."

Én is kommunistának (vagy mindenesetre egy káros diktatórikus bandának) tartom, de önmagát nem így hívja, ezért kérdeztem így.


"A rasszizmus és a paranoia viszont kevesebb benne.Ők nem náciznak meg fasisztáznak ha meglátnak egy magyar zászlót."

Rasszizmus és paranoia kevesebb benne? Muhaha. Bayer ír a cigányokról, a párt persze nem határolódik el. (A cigányokkal van probléma, de amit ez a f*sz írt, az nem a probléma nevén nevezése, hanem szánalmas gyűlöletkeltés.) Ha valaki nem ért egyet velük? Kommunista! Ők bizony komcsiznak. Hogy ez mennyivel jobb :)

2013. jan. 30. 13:51
 12/22 anonim ***** válasza:
5%
Bizony valakiknek érdekük, hogy a romák a magyarok figyelmét lekössék.
2013. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Vadkan01 ***** válasza:
30%
Biztos fizetett(Fideszes) lepontozók járnak a gyik-ra.
2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
5%
Inkább sok a liberális szoci lepontozó. Egyre több, én azt veszem észre.
2013. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Pro Patria ***** válasza:
2013. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Engem is lepontoznak, ha olyan választ adok, amivel ők nem értenek egyet.


Abban a kérdésben amit linkeltél csak egy válaszadó volt, akit én lepontoztam. Mégpedig az, aki azzal reagálta le, az én Bajnaira való 50%-os Áfa növelést, hogy Orbán megemelte 27%-ra.


Sajnos az a válaszoló nem értette a válaszomat, hogy Bajnai esetén a pénzforgalom és fizetéscsökkentés miatt, te se vennéd meg azt, amit most meg tudsz venni.


Jó sok ember dolgozik minimálbéren. 97-98 ezer forint most. (azthiszem). Ha ez lecsökkentené 46.000-re szerinted hogy élnének meg azok? Ők nem tehetnek azon, hogy minimálbéren dolgoznak. Mit ad a gyerekeinek? Éppen még a számlákat is nehéz kifizetnie.


Ha esetleg 2-en dolgoznak, akkor talán épp hogy nem halnak éhen, de nem vesznek semmit. Így a pénzforgalom lecsökken. De mivel az állami bevételt tartani kell, ezért mint írtam, bajnai 50%-ra is kénytelen lenne emelni az ÁFÁT, ugyanis ez rámenne az alapvető élelmiszerekre, amiket kénytelenek vagyunk megvenni, ha nem akarunk éhenhalni.


Le lehet pontozni, de próbáljatok meg ellenérvelni akkor.

2013. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"A Haza és Haladás Egyesület nem tervezi a minimálbér csökkentését - közölte a szervezet az MTI-vel a Fidesz sajtótájékoztatóján elhangzottakra válaszul."


A magadfajta hazudozók ellen mit lehet tenni? Mutathatod a programjukat amiben a te hazugságodat írják le.

2013. febr. 2. 15:54
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Néztem a haza és haladást is, ATV és más hírportál is közvetítette a 66.000ft-os csökkentést.


[link]


Benne volt a programában, csak a napokban átírta a Haza és Haladás. Erre is rákereshetsz, ha nekem nem hiszel.


Nem árt az ilyeneket nyomon követni, és nem vakon hinni abban amit most látsz.

2013. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Jah, illetve azért nem árt a videókat is nézni, mert az teljesen független a párti nézetektől.
2013. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát ne higy nekem :D


De mondom keress rá, vagy én teszem meg neked, tessék:

[link]

[link]

[link]


Akár még rengeteg pártfüggetlen oldalt tudok mutatni ha gondolod.


Mellesleg Bajnai elég szépen hazudik, mihelyest rászállt mindenki, írta át a programot.


A libás akcíója is elég érdekes, és ez a videó is sokmindent elárul:


http://www.youtube.com/watch?v=XiF_hzos6pw


Illetve ezt is nézd meg:


http://www.youtube.com/watch?v=pxgXjBjp7qA

2013. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!