Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoztak le ennyire,...

Miért pontoztak le ennyire, néha meg fel?

Figyelt kérdés
Mikor én,jó válaszokat írok és kérdésel kapcsolatba.

#válaszoló #GyakoriKérdések #pontózás #le.kérdező
2012. okt. 1. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy itt nem azt nézi sok ember, hogy hasznos volt-e a válaszod, hanem hogy ugyanaz-e a véleményed, mint neki. és ha nem egyezik a véleményed, akkor lepontoz. a kérdés pedig az, hasznos-e. sokan rosszindulatúak. nekem is sokszor van olyan, hogy tökéletes választ írok, mondjuk ami nem szubjektív (hogy értsd, pl milyen színű a fű. leírom, hogy zöld) és lepontoznak
2012. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
57% volt a válaszaim,most meg 42% lett.Gyávák megírni , hogy miért pontoznak le mindenkit.
2012. okt. 1. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Ismered azt az érzést, mikor egy válaszoló fogja, virtuálisan letépi a fejed, szilánkokra töri, porrá zúzza, rotációskapával megdolgozza, ráönti a macskája/kutyája eledelét, aztán mindezt felgyújtja, és boldogan örvendezve két haverjával rituálés táncot jár körülötte?

Na, pontosan ezt érzem, mikor egy kérdésnél a VÉLEMÉNYRE kíváncsi a kedves kérdező, és az összes válasz le van pontozva. De akkor is hasonló szituációban érzem magam, mikor egy "mit csináljak? SOS" jellegű kérdésnél az ÖSSZES lehetőséget felsorolták már, mint opciót, mégis minden válasz lepontozott. Ilyenkor felvetül bennem: AKKOR ITT MOST TULAJDONKÉPPEN MIT IS AKARTOK HALLANI, VÁLASZOLÓK ÉS KÉRDEZŐ?

2012. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Lövésem sincs, hogy az értelmes válaszokat miért kell lepontozni/mi alapján pontozzák le, de azt hiszem nem is akarom megismerni ezen emberek lelki világát, akiknek ez örömet jelent. Pedig a válaszaimmal tényleg segíteni szeretnék, amelyik téma nem érdekel/nem értek, azokhoz nem nézek be és sosem vagyok ősbunkó senkivel.
2012. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
47% egyre lejebb megy a százalékom,pedig kérdésre válaszolok és normálisan is
2012. okt. 9. 20:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
vannak, akik a toplistán akarnak előre jutni azzal, hogy úgy pontoznak, ahogyan a többség egy kérdésnél.
2012. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
előző nem mindig kapok pontozást,legtöbször lejeb pontoznak.Én nem vagyok ilyen toplista megszállot.
2012. okt. 14. 08:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is te, hanem az, aki lepontoz. Mert akkor kapnak jó minősítést, ha olyan módon értékelik a választ, ahogyan a többség. Így ha látják, hogy kapott már egy-két piros kezet, akkor ők is adnak, mert így a többséghez tartoznak és pontot kapnak, emelkednek a toplistán.
2012. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
össze vissza pontozás nem jó,ha kevés a százalék azt hiszik,hogy rossz ember vagyok
2012. okt. 14. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A sok birka ember lehet, hogy azt hiszi, de akinek van egy kis esze meg tapasztalata itt a gyk-n, az pl. tudja, hogy talán csak azért van, mert sokszor válaszolgatsz a politika vagy vallás szekciókban vagy a hasonlókban, ahol a lepontozónácik laknak.
2012. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!