Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orczy tér mennyire veszélye...

Az Orczy tér mennyire veszélyes éjszaka egy fiatal lánynak?

Figyelt kérdés
Holnap éjfélkor az Orczy térre (VIII. ker.) kell mennem, Egy 23 éves lánynak ez veszélyes? nyugtassatok meg, hogy semmi sem igaz a VIII. ker-ről szóló legendákból.
2013. jan. 30. 18:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
én nappal se mennék oda egyedül
2013. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam sok az indiai turista arra.
2013. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

hát nem éppen egy csúcs környék, tele van cigóval.

próbálj nem sötét elcsapott részeken menni, hanem ott ahol több ember van (persze nem bandákra gondolok:) )


nincs valaki aki elkísérjen?

2013. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Látom, nem vagy ismerős a környéken. A tájékozódást segítendő linkelek. Ha betartod a megfogalmazott pár jó tanácsot biztosan nem lesz semmi probléma. :)


http://www.youtube.com/watch?v=0JjcTXKw3sM

2013. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Jó xar hely. Még nappal is utáltam arra járni. (Pedig pasi vok.) Rengetegszer jártam arra (Józsefváros pu, Orczy tér, Baross u), kirabolni sose raboltak ki, de többször volt, hogy bepróbálkoztak, beszóltak stb
2013. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Én nappal jártam már a 8. kerületben többször is.Eddig nem esett bántódásom,beszólás sem volt de ha lehet elkerülöm.


Cigány az tényleg nem kevés van arra fele.


Ahogy előttem írták menj a tömeggel.

2013. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Jószándékú ember nem megy éjfélkor az Orczy térre. Mi dolgod ott olyankor?
2013. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Én itt lakom az Orczy forumon fél éve, és eddig semmi probléma nem volt... Orczy térnél sokkal rosszabb a Kálvária tér, és most nem védem az Orczy teret, mert tényleg rossz, jó pár cigány van, de szerencsére mindig vannak itt rendőr, este is.
2013. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Jól megnyugtattátok :D
2013. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy ne a Baross utcán, hanem a Népszínház utcán menjek ki az Orczy térre, mert a Népszínház utca és környéke biztonságosabb.
2013. jan. 30. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!