Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz, végre, társadalmi...

Mikor lesz, végre, társadalmi összeborulás?

Figyelt kérdés

Nyitott nemzetgazdaság vagyunk a Kárpát-medencében. Szétmorzsolódott ország = káosz.

Tökmindegy, hogy ki a Vona, ki az Orbán, ki a gyurcsány!!!

Én cigány vagyok, a te anyád meg bosnyák.

A forint attól még gagyi, bár meg kell hagyni, hogy javul. (Hiába utálod a kormányt, ez attól még igaz.)

Volt egy kutyám, úgy hívtuk, Sanyi. Nem oltattam be, bele is pusztult. Azóta tudom, hogy nem lehetek politikus.

Egy haverom, aki jól gondját viselte az ölebének, ratyi volt. (búza) Ő se lehetett az.

Felhívtuk hát egy zsidó haverunkat, hogy legyen ő a stróman.

Ennyi. Aki érti, aki nem, nem számít.

A Tisza áradni fog - vagy nem - akárhogy is akarja az Orbán. Rajta "csak" az múlik, hányan halunk bele? Loboghat majd a nemzeti zászló, ha már elúszott 32 falu.

Ez viszont már nem vicc: Mikor ismerte meg Antal József Bokros Lajost?


2009. szept. 3. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Addig nem amíg nem lesz valami tragédia.

Majd amikor belekerülünk egy olyan recesziós spirálba ami

a sok megszorítás eredménye .

Amikor bedőlnek a pénzhiánytól a közszolgáltatások .

És rákényszerül az elit hogy tényleg változtasson.

Hogy ne hamis ideológiákkal etesse a szimpatizánsait a saját érdekei mentén. Akkor talán lesz egyfajta nemzeti összefogás ami segíthet.

2009. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!