Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 20 év múlva hogy...

Htr kérdése:

Szerintetek 20 év múlva hogy alakul majd a magyar politika?

Figyelt kérdés
mai pártok közül kik maradnak meg? milyen elvek lesznek életben? úgy tudom hogy a jobbik stabilan vezet 30 év alatti lakosság körében. aztán az lmp és így tovább

2013. jan. 31. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

A Jobbik rétegpárt, ezért nem valószínű, hogy tovább tudna erősödni.


Ha Orbán kiöregszik, akkor a Fidesz óriási szavazói veszteségeket fog elkönyvelni magának, mert nincs "méltó" utódja. Gondosan ügyelt arra, hogy egyedüli hatalma legyen pártjában, szóval hűlt helyén csak dilettáns barmok hatalmi harca marad.


Az MSZP szerintem az SZDSZ sorsára juthat, ha nem talál legalább két vállalható politikust az élvonalba.


Az LMP szerintem a következő választást sem éli túl. Viszont előkelő népszerűségnek örvend Bajnai és Karácsony, szóval egy esetleges szövetség közöttük valami maradandót is létrehozhat.

2013. febr. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10: Hasznosat nyomtam a válaszodra, bár nem értek vele egyet. De tetszett a megfogalmazásod. És igazad van, rémképet festettem fel, de én valahogy nem tudok szabadulni ettől a rémképtől. Megcáfolni meg nem tudja senki.
2013. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
20 év múlva nem lesz Magyarország, tehát magyar politika sem. 20 év múlva Romaország/Cigányország lesz Magyarország helyén, és egy biztos: a szocpolitikát majd mindenki felveheti, cigán' kőcsönre.
2013. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*kieg: Cigányia név is elképzlhető, de csak azért, mert Románia már foglalt, Romia meg nem hangzik jól.
2013. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!