Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmész majd a melegfelvonulásr...

Elmész majd a melegfelvonulásra-parádéra?

Figyelt kérdés
Tudjátok nemsokára itt a homárparádé....
2009. szept. 3. 14:59
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Én mindenképp ott leszek,sokat készülök rá!(már 1 hete a napon zápítom a tojásokat)
2009. szept. 3. 15:01
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Nem ér annyit, hogy én energiát pazaroljak rá. Mellesleg nevetséges az egész. Olyan, mintha egyesek azzal büszkélkednének, hogy ők nem görbét, hanem bogyókat sz@rnak. A másik oldal meg ezen kapná fel a vizet, és azon hörögne, hogy "Le a Bogyósz@rókkal!!" Dedós és már unalmas is.
2009. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

nem akarlak megbántani, de én valahogy úgy gondolom, hogy amit utálok, azzal nem foglalkozom, vagyis nem megyek el egy melegfelvonulásra ha undorodom a bu*iktól....

attól hogy megdobálod őket több száz emberrel, ők még b.zik maradnak, ti meg megszívjátok, és pénzt kell költeni rátok, a kivezényelt rendőrök miatt.

nem értem, mi a jó ebben.

2009. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy nem! Gyomorforgatóan undorító az egész!!! Hogy vonulhat úgy fel valaki az utcán, hogy gyakorlatilag a homlokára van írva, hogy bibíííí engem s*be k*nak! És erre még büszkék is! Un-do-rí-tóóóóó!!!!!
2009. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
69%
Undorító! Ellenzem a melegeket!:S ez van.
2009. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos nincs hozzá gyomrom,ráadásul messze van Pest.Esetleg tojással és paradicsommal támogatom a parádét.
2009. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Aki homokos akar lenni, az legyen! De hogy minek ezzel dicsekedni-felvonulni?

Engem nem érdekelnek. Mindenkinek jobb lenne, ha otthon maradnának.

2009. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
El, de még nem tudom eldönteni, hogy milyen színű pávatollat tűzzek a s..eggembe.
2009. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Én tuti közéjük lövetnék és meggondolnák legközelebb, hogy felvonuljanak e.
2009. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
75%
Semmi bajom a buz.kkal,nyugodtam buzuljanak otthon,de hogy a fél várost lezárják a vonulásukkal,az már több a soknál. Felháborító és provokatív. Na meg hogy még Bécsből is jönnek buszokkal.... mintha it nem lennének elegen. Vagy azok bérb.zik?
2009. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!