Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jöttök a gyöngyöspatai melegfe...

Jöttök a gyöngyöspatai melegfelvonulásra?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 4. 15:32
1 2 3
 1/26 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
84%
Igen! Ellentüntetni és dobálni a b*zikat, felelmet kelteni stb :D
2011. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Magyarország szégyenei ezek a melegfelvonuláson megjelenő, rendbontó, homofób huligánok! Ha még olyan konzervatív és elmaradott országokban is le tud zajlani problémamentesen egy melegfelvonulás, mint Brazília, akkor az csak a magyar mentalitást minősíti, hogy itt, Európában, nyugati életkörülmények között nem tud!
2011. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
88%

Szerintem mindenki jobban járna ha nem vonulgatnának a homokosok.

Akiknek nem tetszik hogy ott vonaglanak azok is, meg a homokosok is mert egyből kevésbé foglalkoznának velük és kevesebben utálnák őket.

2011. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Ehh, bocsi, de Brazíliához képest mi keletre vagyunk :D Nyugati életkörülményekről pedig nem értem, miért beszélsz, lehet hogy valami alpokaljai megyében élsz. Nyugaton (Németorszgában pl.) 3x annyi a minimálbér, mint itthon, de a többszöröse is előfordulhat egyes országokban. Sajnálom, hogy ezt mondom, de mi inkább a Balkánhoz tartozunk, mint a nyugathoz (ugyan ennek a kis eszmefuttatásnak semmi köze a b*ziparádéhoz, de késztetést éreztem hogy ezt leírjam :D )
2011. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%

"Szerintem mindenki jobban járna ha nem vonulgatnának a homokosok."


Minden nyugati országban elfogadott dolog, hogy "vonulgatnak a homokosok" csak a magyarok sírnak rajta állandóan, csak azt nem tudom miért.


"Nyugati életkörülményekről pedig nem értem, miért beszélsz, lehet hogy valami alpokaljai megyében élsz."


Szerinted nálunk nincsenek nyugati életkörülmények? Menj el pár hétre Ukrajnába!

2011. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
7%
nem szeretem mikor a kirittyentett cicanadrágos fiúk a szivárvány minden színében pózolnak, nem tudom miért nem tudnak kulturáltan felvonulni, de az sem jobb mikor odamegy a félrészeg jobbikcsürhe és kővel, sörösüveggel dobálják őket.
2011. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

"Szerinted nálunk nincsenek nyugati életkörülmények? Menj el pár hétre Ukrajnába!"


Szerintem nálunk "úgy csinálunk" mintha nyugati életkörülmények lennének.Megveszünk mindent hitelre (még a tescoban is hitelre vásárolunk), amit nyugaton is lehet kapni.


És Magyarország szégyene maga a melegfelvonulás és nem az ellene tüntetők.

2011. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
89%

Jó akkor a melegek vonulassanak undort keltve.

De akkor a gárdistáknak és a többieknek is legyen megengedve, hogy felvonuljanak, és ne jöjjenek azzal hogy félelmet keltenek.


Oké hogy van egy devianciájuk, de erre nem büszkének kell lenni. Csinálják otthon a másik hozzájuk hasonlóval, aztán meg kint az emberek között viselkedjenek normálisan.

Ha így tennének senki nem tudná hogy homokosok, másrészt nem lenne ok utálni őket.

2011. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%

"másrészt nem lenne ok utálni őket."


De miért vált ki belőletek utálatot az, hogy vonulnak az utcán? Szerintem szeretetreméltó, színes, kultúrális színfolt egy ilyen szürke posztkomcsi országban.

2011. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
85%

"De miért vált ki belőletek utálatot az, hogy vonulnak az utcán? Szerintem szeretetreméltó, színes, kultúrális színfolt egy ilyen szürke posztkomcsi országban."


Még ha csak normálisan felvonulnának nem lenne baj.

De nem azt teszik. Vonaglanak, ízléstelen ruhákat hordanak, sokak számára szent dolgokat gyaláznak meg, mutogatják a különböző intim részeiket. stb.

Nem mindenki kíváncsi erre.


De mondom vonuljanak, de akkor vonulhassanak azok is akiknek nem lehet.


No az meg hogy valaki meleg én nem nevezném kultúrának...

2011. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!