Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugdíjasok ingyenes utaztatás...

Nyugdíjasok ingyenes utaztatását meg fogják szűntetni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez tarthatatlan, hogy helyi/távolsági buszokon/vonatokon mennyi van belőlük. Kirándulgatnak, plázázgatnak, meg miegymás. Míg a teljes árút fizető fiatalok ácsorognak. Múltkort is a vonatfülkében ott tespedtek, tipikus sznob fajták. Lába feltéve a szembe székre. Le kellett rugni aszékről a lábát hogy leüljek, persze pampogtak ezerrel, de a fülhallgatóm elnyomta a hangukat :D Hát azért ne már.. Szavazatokért támogatják őket vagy miért? Nem idegsítő?
2013. febr. 5. 14:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Remélhetőleg minél hamarabb megszüntetik.


Képesek egy pohár tejfölért 20 kilométert utazni.


És szoktam látni , tiszta lapos szatyorral térnek vissza meg unatkoznak és pletykálkodnak a többi öreggel.


Szerintem 50 százalékos kedvezmény kellene nekik a jegyre ahogy a diákoknak.Annyit kibírnak.

2013. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szüntetném meg, viszont egyes időszakokban nekik is fizetőssé tenném. Ilyenek a reggeli és délutáni órák, amikor mennek/jönnek az iskolások, dolgozó emberek. Nem lenne muszáj nekik reggel 8-kor boltokba, temetőkbe járkálni nagy szatyrokkal.
2013. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Itt olvastam gyakorin: Nyugdíjas diktatúra.


Nagyon találó.

2013. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%

Mellesleg a nyugdíj mértékéhez mérten kellene kiadni ezeket a támogatásokat. Nem pedig boldog boldogtalannak.


Egyébként is...rengeteget meséltek nekem a kommunista időkről. A jelenlegi nyugdíjasok felének nem hogy nyugdíjat nem szabadna fizetni, de még nekik kéne visszafizetni a kirakat munkáért kapott "fizetésüket", ami inkább kommunista segélynek mondható.

2013. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Azt is lehetne amit a második írt.

Hogy abban az időszakban amikor a diákok , munkások mennek dolgozni , iskolába azt az idősávot fizetőssé tenni.Mert az nem állapot hogy a diák-munkás járatokon van.


Menjenek 8 után piacra.

2013. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Bármilyen EU-s állampolgár ha betölti a 65. életévét, ingyen utazik nálunk!!!!!!!!!!
2013. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha 90%-os kedvezménnyel utazhatnának már az is előrelépés lenne. Már attól felére csappant a piacra utazó nyuggerek száma hogy bevezették a regisztrációs jegyet, pedig az ingyen volt. Meg jó példa a vizitdíj. Az is párszáz forint volt csak, de akkor már nem volt fontos a nyuggereknek egy nap háromszor vérvételre járni meg háziorvoshoz.
2013. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

#6


De mi nemet mondunk a juniónak is !!!

2013. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Andizsuzsi ***** válasza:
59%

Ingyenes utazásra nem a nyugdíjasok, hanem a 65 év felettiek jogosultak.

Nem idegesítőbbek, mint a fülüket bedugó se nem látó, se nem halló, másokat a székről lerugdosó neveletlen fiatalok.

2013. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%

9. De az a fiatal megveszi a jegyet , fizeti a bérletet.


A 65 év feletti meg ingyen utazik.Ha kell neki a hely akkor fizessen a buszjegyért.

2013. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!