Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit tennétek, hogy jobbá...

Ti mit tennétek, hogy jobbá tegyétek az országunkat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mit csinálnátok,( a valóságban, nem internet mögé bújva) hogy igazságosabbá, jobbá tegyétek a jelenlegi politikai helyzetet? Én ha tudnék olyan pártról ami nem játszotta el a becsületét, belépnék és velük együtt próbálnám meg helyrehozni amit még lehet :) És ti?

2013. febr. 5. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Próbálok kiegyensúlyozott lenni, tanulni, dolgozni, és nőket felszedni. A nemzet jövője a magasabb népszaporulat. A pártok csak dumálnak. Szeretkezz, és ne háborúzz. A magánélet keretein belül van a boldogulásunk.
2013. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Hát én mindenképp azzal kezdeném, hogy kib*sznám a sok cigányt. A többit még nem tudom........
2013. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Sorba állítanám azokat a politikai vezetőket akik szétlopták az országot, és sortűzzel kivégezném őket mert miattuk nyomorog a fél ország. Választani olyan embereket helyükre, akik tényleg értenek a dolgukhoz és törődnek az emberekkel. Lassan odajutunk,hogy nem lesz pénz élelemre sem!!!
2013. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szívesen csatlakoznék olyan emberekhez akik 2006hoz hasonlót csinálnának..mert amennyi beszari ember van ebben az országban, nagyon gáz. De panaszkodni azt tudnak..
2013. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hazudnék ,nem lopnék nem csalnék .....
2013. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!