Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A német fizetések kb. mennyive...

A német fizetések kb. mennyivel magasabbak az osztráknál?

Figyelt kérdés

Átlagban mennyivel keresnek többet? Megéri a különbség, vagy a nagyobb megélhetési költségek miatt kb. annyi marad mint Ausztriában?

Egyszerűbb munkákra gondolok elsősorban.


2013. febr. 5. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Magasabbak a német fizetések, ellenben Németországban több adót vonnak, mint Ausztriában. Azonos bruttó esetén Ausztriában többet keresel az adó miatt.
2013. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző , Németországban magasabbak az adók viszont az elvárt színvonal megvan.Nincsenek majdnem széteső tömegközlekedési eszközök meg ótvar , fos utak amikben akkor lyuk van hogy eső idején a kacsák úszkálnak.Szóval ott van színvonal.
2013. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok német jön át ausztriában mert több a fízetés,régen lehet nem így volt de most már megéri nekik átjönni.Én hotelba dolgozom,több helyen is voltam és szinte mindhol voltak német kollégák.Ráadásul az osztrákok kinyalják a németek pi.csáját.Nem tudom miért.A magyarok viszont rabszolgák..a émetek kedvesebbek viszont és segítőkészek,az osztrák egy barom népség.Tsiztelet a kivételnek de elég soknak belóg valami.Ez az én véleményem de még sok másé is.Ha valaki német területen gondolkodik akkor inkább svájc vagy németország.Legaléábbis én hamarossan dobbantok ausztriából.
2013. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ja hogy a kérdésre válaszoljak,ausztriában jobban lehet keresni általában,de nem sokkal többet mint németeknél.A németek viszont emberileg fényévekre vannak az osztrák beltenyészettől.Szörnyű egy népség..
2013. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam én is, hogy az osztrák egy külön állatfaj..

Akkor a lényeg, hogy Ausztriában is meg lehet keresni annyit. Nekem ez volta fontos, mert hétvégéken hazajárok majd, aztán nem mindegy, hogy 200, vagy 800 km-ről kell.

Köszi mindenkinek!!

2013. febr. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!