Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az árpád-sáv gonosz? Akkor az...

Az árpád-sáv gonosz? Akkor az USA zászlaját, a magyar címert és a Colgate fogkrémet is be kéne tiltani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az Árpád-sávos zászló igenis nácinyilasantiszemitarasszista gyűlöletkeltő tiltott önkényuralmi jelkép! A címben említett tételeken kívül tiltsuk be a Télapót, egyes nyalókákat, és hadd ne soroljam, hogy még miket.


Aki figyelmesen olvas, érezheti, hogy fenti soraim csupán gúnyból születtek meg. Mi az, hogy egy zászló, vagy akármely más motívum "gonosz"? Ha más nemzetek büszkén viselhetik és viselik is ősi szimbólumaikat, mi miért ne tehetnénk?

Szerintem elég szomorú, hogy az árpádsávos zászlót ily módon elítélik, a vörös csillag és a sarló-kalapács meg szinte teljesen elfogadott.

Én személy szerint szívesebben nézem a kettőskeresztet és az Árpád-sávokat, meg a Szent Koronát, mint a vörös zászlót sarlóval és kalapáccsal, meg az ötágú vörös csillagot és szegfűt.

2009. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ebben az országban már szarni sem lehet mert az mindig fáj valakinek?

Még ennyi anyámasszony katonáját nem láttam akik hol valami zászló miatt bőgnek, hol meg rasszista hablatyok miatt.

Nem pofázni és sírni kell ,hanem kemény ember módjára elviselni a dolgokat...akik sírnak és sajnáltatják magukat azok nem életre való emberek.

2009. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!