Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik nagyon cigányellenes...

Azok akik nagyon cigányellenesek elismerik egyáltalán, hogy vannak kivételek vagy ezzel már nem fárasztják magukat, hogy elfogadjanak bárkit ebből a kategóriából?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Én elismerem, hogy vannak kivételek, ismerek is jó párat, munkatársaim között is vannak, sőt a családban is egy! De dolgoznak és nem a két kezüket tartják a segélyért! Érdekes, nekik sikerült munkát találni, másoknak miért nem megy? Megmondom én, mert nem is akarják! Könnyebb otthon tespedni, szülni 8-10 gyereket, akik majd eltartják! De mi lesz abból a 8-10 gyerekből, ugyanolyan ingyenélő, mint a szülei, mert nem azt látja a gyerek otthon, hogy anya, apa elmennek dolgozni és abból lesz a pénz! A gyerek a szüleitől tanul jót is, rosszat is!
2009. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

én elismerem, sőt, vannak személyes, közeli barátaim, akik teljesen cigányok, de mivel iskolázottak, intelligensek és szeretnivalóak, így megkedveltem őket... viszont ennek ellenére cigányellenes vagyok és ezt ők is tudják és megértik!

az ok: 20 évig éltem egy szabolcsi kisvárosban, aminek majdnem a fele cigány...tapasztaltam eleget

2009. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Persze hogy vannak olyan cigányok akik az általános Európai értékeknek a jegyeit magukon viselik.

Nem is velük van a gond! Viszont van egy réteg akik lassan már beleszokott egy létformába ami nem a saját teljesítményén alapszik. Általában ez a réteg akik úgy érzik hogy törvényen kívüliek. De természetesen aki a megoldást kínáló lehetőségek is foglalkoztatják, azok tudják annak a kormányzati felelősségnek is a meghatározó szerepét ami ide vezetett. És szerencsére akadnak akiknek elképzelésük is van, a bizonyos jelenség nyilvános elismerése után a megoldások megvalósítására is.

Egy jobbikos

2009. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Én sosem mondtam, hogy rasszista lennék vagy, hogy minden cigányt utálok. Bizonyos kultúrákkal és viselkedési formákkal nem értek egyett. Ettől én nem érzem magam fajgyűlölőnek, mégis meg vagyok bélyegezve.
2009. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Miért megint a nem cigányok hibája,hogy nem fogadják el az erőszakot,bűnözést,késelést,tolvajlást,munkakerülést?Egyszer magatokba nézhetnétek miért is utálnak az emberek!Nem a másikat támadni mindig,hogy kirekesztő!Ha tíz cigányból kilenc segélyes munkakerülő akkor nem fárasztom magam,hogy elfogadjam őket!El kellene már fogadni,hogy nektek is fel kell venni a társadalom felé a kötelességeiteket,mert jogaitok csak akkor vannak!
2009. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én magyar vagyok
2009. szept. 5. 13:29
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi változik azzal, ha elismerjük? Semmi. Önigazolást könnyű keresni, hogy "vannak dolgos romák", de _csupán_ ettől a kijelentéstől nem fognak a bűnöző életvitelű cigányok megváltozni.
2009. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

10 magyarból 9 simlizik, lóg a melóhelyén mert csókos a főnöknél, az iskolakezdési támogatást magára költi a DM-ben aztán meg sír, hogy milyen drága a tanszer, 2 naponta megy betegszabira, mert nincs kedve melózni, GYES alatt visszajön melózni, aztán gyorsan megint megszüli a 3. gyermekét, kapja a családikat az ilyen meg olyan támogatást, te meg húzod helyette is az igát mint állat, mert neked nincs gyereked,míg ő gyakorlatilag vígan él a pluszlóvékból, holott van pl. apuka is a fizetésével. Szóval azért a magyarok is megérik a pénzüket. Ja vagy nekik szabad ilyesmit? nekik szabad "cigánykodni?".

Egy magyar...

2009. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
10 magyarból 9 nem fog kést döfni a bordád közé ha nem adod oda a mobilod az utcán,csak mert megtetszik neki................................................
2009. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

ha az a 9 magyar abból a 10 ből egy rablótolvaj senkiházi, akkor ugyanúgy megteszi mint a cigányok.

Úgyhogy hagyjuk ezt a leszúrkálás ledöfködésesdit. Saját portánkon kéne körülnézni, mielött másokat csesztetünk nap mint nap. Az apa aki évekig molesztálja a lányát, meg gyereket is csinál neki, bunkerban tartja, aki az alkoholizmusa miatt üti veri terroroizálja az egész családot, a fiatal csak aki leszúrja a másik fiatal csajt, mert szebb nála, és ha már ott tartunk a teteves parlamentben akik mindent képesek, ál-roma gyilkosságokat és egyebeket tenni felbújtásból, kilopni a szemünket, negyven bőrt lenyúzni rólunk azok sem cigányok. ( és nem is csak cigányok szavazták meg őket). És a móri mészárlás? megy egyáltalán pl a nácik mészárlása? azok sem cigányok voltak....

Úgyhogy a saját portás mindás mindig igaz.

2009. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!