Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen rossz Magyarország...

Miért ilyen rossz Magyarországon az életszínvonal?

Figyelt kérdés
Állandó jellegen ha belegondolok, h itt a legrosszabbak a körülmények egész Európában elkap az ideg! Miért nem csinál senki semmit, h a kisembernek is javuljanak az életkörülményei?? Szerintem ez igazságtalan, h annyi mindenre kell a pénz az állam szerint,, és ezt a kisembertől veszik el állandóan. Mindenféle megszorítások sárgacsekkek adók,, már a tököm teli van de kajak. Miért csinálják ezt??? 25/f
2013. febr. 14. 08:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Mert a munkaerőnek semmi érdekérvényesítő képessége nincs.

Egyszerűen a nyugatimádó és onnan megváltást remélő gazdaságpolitika ezt hozta. Persze a magyar honatyáknak is meg van a maga szerepük.

2013. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Mert Fidesz kormány van.
2013. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 hollófernyiges ***** válasza:
70%
Egész Európában? Nézz már kicsit keletebbre.
2013. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%
A nyugatimádást pedig nagyon szigorúan kellene büntetni.
2013. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
keletebre?? Ukrajna meg ezek? Néha járok ki ukránba, de szerintem jobb mint itt!!
2013. febr. 14. 08:15
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

"hollófernyiges válasza:


Egész Európában? Nézz már kicsit keletebbre.



Furcsa felfogás!

Miért nézzek keletebbre?

23 oda akarunk csatlakozni, felzárkózni, vagy nyugati irányba? Majd ha a kelet lesz a cél vagy Mozambik akkor arrafelé nézegetek és az összehasonlításnak is az lesz a tárgya. De addig engedd meg hogy lesz@rjam a keletet meg Afrikát!

2013. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Mert gazdasági zsugorodás van. Egyedül itt Közép-európában.

Mert az egykulcsos adóval a gazdagoknak adták a pénzt, a szegényektől elvéve!

Szent István elég egyértelmű döntést hozott! Nyugatra!

Magyarország léte ezen alapul. Sajnálom azt a miniszterelnököt aki a volt szovjet tábor felé orientálódik olajmosott milliárdosok pénze iránt.

2013. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 melanminna válasza:
67%

Azért, mert nemv agyunk képesek összefogni, mert az ellenzék is széthúz, mert magának akarja a hatalmat. tehát sokan maradunk a szarban, és amennyi eszünk van, megszavazzuk mégegyszer ezt a bandát. Én nem fogom, de szégyellem lassan, hogy magyar vagyok.

Nem mellesleg van itt az országban két népcsoport, akik kiszívják a vérünket. Mi fizetünk nekik, ők meg jól meg vannak, köszönik. Ezért tarunk itt. Szerintem.

2013. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Minden népnek olyan kormánya van,amilyet érdemel:)
2013. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Sok oka van annak. Egyszerű és összetett. Egyet közülük megismerhetsz, ha elolvasod itt a rovatban a "Milyen jogi következménye lehet annak, ha valaki aláírta a röghöz kötési szerződést, külföldre ment és nem hajlandó a tandíjat visszafizetni?" című kérdést és a válaszokat.


Szűkítem a bonyolultságot: miért olyan rossz az életszínvonala egy rossz körülmények között élő családnak?

Sok ok lesz, ami eltérő, de a zöme ugyanaz.


És nem itt a legrosszabbak a körülmények Európában, csak ezt sugallják, te pedig elhiszed. Egyébként is a körülmények minden ember számára mások, magamat hasonlítsam össze egy másik országbélivel, vagy a szomszédomat? És kivel hasonlítsam abból az országból?


Nem kell elhinni, de a helyzetét jórészt mindenki maga alakítja, különösen igaz ez egy országra. A válaszhoz tehát mindenekelőtt önmagunkba kell néznünk.

2013. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!