Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is kiábrándultatok az...

Canopus kérdése:

Ti is kiábrándultatok az ATV-ből és a hasonló tartalmú weboldalakból?

Figyelt kérdés
Olvasgatom ezeket, érdekes cikkek is vannak bennük, a Népszabadság online oldalának nyelvezete még tetszik is, csak sajnos egy kaptafára mennek egy bizonyos kérdéskörben.

2013. febr. 20. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én az összes tévécsatornában, az összes pártban, az összes politikusban és az összes hazug szennylapban csalódtam.
2013. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kiábrándultam a Hír TV-ből, és a hasonló tartalmú weboldalakból!
2013. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Az ATV az nem a HírTV ellentéte, hanem Németh Sándor saját tv-je. Teljesen NS éppen aktuális érdekeit képviseli. Sok baloldali "értelmiségi" tévesen azt hiszi, hogy ez az ő csatornájuk. Ennél már csak az Amerikai Népszava szánalmasabb.
2013. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy nem ellentétek, még kiábrándulhattam a Hír TV-ből.:)
2013. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Hiába a kiábrándultságom, valamilyen hírekhez jutni kell. Próbálok több oldalról olvasgatni. Bár van ami tényleg ízlésem ellen való. Mert lehet a legellenségesebb ha legalább egyfajta nívót képvisel az újság. Az inforádió még normális kicsit jobbos de korrekt. Bár ők is lepaktáltak a Médiahatósággal amikor ingyenfrekvenciára költöztek át. Úgy látszik ez a világ ma itthon már ilyen!
2013. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
ilyen kommunista csatornákat az ember cak elrettentésül néz! hír tv, echo tv, magyar hírlap, ezek a legjobb infomrációforrások!
2013. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

mtv szerintem az a legkorrektebb, még annak ellenére is, hogy jobb oldali kormány van. Legalább beszámol oylan dolgokról is, amit az atv vagy hirtv elfelejtenek megemlíteni ...

Baloldali beállítottságúként még ez a legkorrektebb!

2013. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Komplikato ***** válasza:
100%
Nem csalódtam, mert éppen annyira nézem az MSZP tévét, mint a Fidesz tévét, semennyire. Aki ilyen helyekről szerzi az információkat vagy pláne csak ilyenekből az megérdemli.
2013. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem ez a mérhetetlen cionizmus zavar (látjuk is mi a következménye), az hogy bal vagy jobboldali mindegy. Nézzétek meg: Franciaországban és Romániában is baloldali pártok nemzeti politikát folytatnak. Egyébként én egyik oldal felé sem vagyok elkötelezve, a sok médium hírei közül, ezeket összevetve próbálom a valós helyzetet megállapítani.
2013. febr. 20. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Én "bele" sem ábrándultam, így egyik "hír"portálba sem, így nincs miből kiábrándulni. Olvasok többet, aztán változó, hogy szerintem mikor melyik áll közelebb az (i)gazsághoz.
2013. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!