Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy Lovasi András a Kispál frontembere utálja Erdélyt és az ott élő magyarokat?

Figyelt kérdés
Van ennek valami alapja?
2009. szept. 8. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
nincs. a Csík enekarban játszik vendégzenészként, akik köztudottan Erdélyből származnak... a lenne valami alapja a dolognak nem játszanak velük, nem lennének barátok
2009. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ilyenről nem hallottam.

Nem hiszem hogy Lovasi valaha is konkrétan kijelentette volna hogy utálja az erdélyi magyarokat,mert abból elég nagy botrány lett volna.Ráadásul ez Lovasinak ártott volna a legtöbbet a lemez eladás szempontjából.


A népszerű zenészek nem nagyon tesznek olyan kijelentést vagy számaikban nem bírálnak más népeket vagy sajátjukat.


Bár régebben Ákos-nak volt egy száma "a bosszú népe" amely bár nem nyíltan,de a zsidókra vonatkozott,azokat bírálta a magyarsággal szembeni szemétkedéseik miatt.---Hozzáteszem Ákost azóta nem szerepeltetik a médiában(vagy csak nagyon ritkán)és próbálják elhallgatni.

2009. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
2009. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Bizonyos mértékű különbözőséget el kell tűrni. Lovasi jó zenész, nem tűnt fel, hogy utálná Erdélyt, a kurucinfó túloz.

Ha mindenkit kiátkozunk, aki csak egy kicsit mást gondol/mond, akkor nem lesz soha értelmes országunk. Ki marad a magyar oldalon? A kurucinfó főszerkesztője meg a rendszergazda? Gondolkodjunk egy kicsit.

2009. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval!


Ésmég:

Lovasi András Orfűn a Lehet más a politikát támogatta az EP-választásokon. Akkor azt nyilatkozta, hogy ennél mélyebben nem kíván belemenni a politikába, csak az EP képviselet terén vélte "tarthatónak" az LMP főbb irányvonalait: környezetvédelem, zöld gazdálkodás, az egész politikai elit lecserélése, és az etnikumokhoz/másokhoz való liberális hozzáállás. Azt mondta, komolyabban semmi esetre sem akar belefolyni a politikába.

2009. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Lovasi András egy "liberális" zs*dó...

Amúgy egy f*deszes rendezvény volt erdélyben egyszer és ott Ákos is ott volt és Lovasi azt nyilatkozta,hogy ő csak zenélni ment ,és az erdélyiek seggnyalását meghagyja Ákosnak... Ez az alapja... meg Ákosnak szólogat be ,hogy mit politizál,meg stb ,és akkor ő meg ... ááá undorító... a zenéje meg más téma mert nem csinál rossz zenét, sőt jót, de emberileg akkor is szar... pedig régen szerettem.

2009. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
22:23 köszi, erre voltam kiváncsi ...
2009. szept. 8. 22:49
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A fideszes rendezvényt annyiban pontosítanám, hogy a bálványosi szabadegyetemre hívták meg őket pár éve. És valóban, ott volt Ákos is. A történet igaz, Lovasit abszolút nem érdekli a határon túli magyarok sorsa (de amíg a Csíkkal gazsulál és dől a tőke, addig oké - ezt a mentalitást meg ismerjük...).
2009. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
minek pontoztátok le a 22:23as válaszolót? egyedül ő válaszolt a kérdésemre! már sokszor és sok embertől hallottam, hogy Lovasi utálja erdélyt és az ottani magyarokat, de azért a pénzért elmegy koncertezni... nem szép tőle!
2009. szept. 9. 00:04
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Szal, nem utálja az erdélyieket, ezt azért hiszik mert volt a félszigeten pár éve, és olyan pólóban volt hogy "magyar vagyok, És túrista" ezért nem szeretik ott, és köztudottan, a Csík zenekarnak semmi köze Erdélyhez az Énekes/hegedűs neve Csík János És így kapta a nevét (kiskunságiak xD) és lovasi nem utálja erdélyt!!!
2009. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!