Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a neve annak a magyar...

V.Raul kérdése:

Mi volt a neve annak a magyar iparminiszternek aki 1958 körül diósgyőrben egy látogatásnál meghalt a diósgyőri acélművekben?

Figyelt kérdés
kérlek siessetek a válaszokkal,történelemből mondták,hogy tudni kell,viszont a könyvbe nincs benne és utáni kellet nézni.előre is köszi.:D:)

#Magyarország #politika #Miskolc #Diósgyőr #szocializmus 50-esévek
2013. febr. 25. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vályi Péter volt, de 1973 őszén és a minisztertanács elnökhelyettese volt

nem őrá gondolsz? bele esett az izzó öntőformák közé

2013. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,szépen biztos róla volt szó,csak én nem jól figyeltem.Köszönöm:)
2013. febr. 25. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Belelökték a gazok az üstbe ! Fain halál,mi?
2013. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

"bele esett az izzó öntőformák közé"


Biztos véletlen.

Már tudom miért a kohászatot építették le elsőnek!

2013. febr. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod. Csak elfogultan vélelmezed.

Természetesen nem ismerhetem az akkori döntéshozók akkori gondolatait (lehet, hogy ma már ők se), de elég dilettáns magatartás lett volna 1990-ben egy majd 20 évvel korábbi - a döntés témájához képest tragikus, de lényegtelen - eseménytől függővé tenni, mi legyen a kohászattal. Sok mindent lehet mondani azokra a döntéshozókra, de hogy ennyire buták legyenek, azt azért nem.

2013. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Le akart nézni az olvasztóba közelről annak ellenére, hogy senkinek nem volt szabad megközelíteni. A felszálló forró gáztól megszédült, elveszítette az egyensúlyát és lezuhant. Ismeretlen volt számára az egész üzem, mint az elvtársainak nagy része előtt, de mindent látni akart ott minden arra nem is illetékes egyén. Így csoda, hogy csak egyedül ő szenvedett akkor ott balesetet.
2013. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: egy mondat sem fedi a valóságot abból, amit leírtál. Nem így, és nem ezért történt.
2023. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!