Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Az ELTE Állam- és Jogtudományi Karának vezetése elutasította a Népszabadság kérését, amelyben betekintést szerettek volna kérni Deutsch Tamás "A magyar médiatörvény Európában" című szakdolgozatába?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Azt csinálnak, amit akarnak. Én se szeretném, ha a szakdolgozatomat olvasgatnák, mert elég sz*r lett.
2013. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Indokolt lehet. Az a szakdolgozat több mint húszéves. Okkal feltételezhető, hogy vissza akarnak élni vele. Mert ugye lehet hivatkozni rá, hogy ő, fideszes politikus, ezt írta, és lehet elfelejteni, hogy mindezt húsz éve tette.
2013. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Majd megkapják Deutschtól a szokásos alpári stílusú twitter bejegyzésében hogy mit érdemel aki a szakdolájába akar belenézni. Sajnos ez a stílus uralkodó.
2013. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bumbi02 ***** válasza:
91%

ndokolt lehet. Az a szakdolgozat több mint húszéves. Okkal feltételezhető, hogy vissza akarnak élni vele. Mert ugye lehet hivatkozni rá, hogy ő, fideszes politikus, ezt írta, és lehet elfelejteni, hogy mindezt húsz éve tette.



No igen, 1999 már több mint 20 éve volt.. igaz?:)


Amúgy meg, ha Deutschnak van esze, akkor ugyanúgy mint Orbán, engedélyezteti a kiadását. Bár Deutschtól inkább egy ízes twitter bejegyzésre számíthatunk, de azért a remény hal meg utoljára..

2013. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Okkal feltételezhető, hogy vissza akarnak élni vele."


Visszaélni? Ha nincs takargatni valója, hogy lehet vele visszaélni? Amúgy az újság nem titkolja, hogy mire kíváncsi. Arra, hogy a szakdolgozatban foglaltak mennyire állnak összhangban a Fidesz által 2010-11-ben készített médiaszabályozással.

2013. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Én az SZTE-re jártam. 2 szakdogát írtam ott. Múltkor néztem, mindkét dogám fent van pdf-ben az egyetem hálózatán. A könyvtárból bárki megnyithatja és szabadon olvashatja. (De talán otthonról jelszavas proxy szerveren keresztül is meg lehet nézni.)

Na keressétek, nem egy nagy mű egyik sem. :)

2013. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!