Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos siker ismét egy...

Jobbikos siker ismét egy faluban. Miért is nem kell nekünk a Jobbik?

Figyelt kérdés

Hencida faluról lenne szó , a lakosság majdnem fele roma.A Jobbikos polgármester együttműködik a közeli rendőrkapitánnyal aki szintén Jobbikos érzelmű és azóta jobban megy a falu.


A falopások szinte megszűntek ,a betörések is minimálisra csökkentek.A Jobbik előtt nagyon gyakori volt a betörés.

A polgármester a rendőrséggel együttműködve külön rendszert alakított ki.Persze ehhez hazafias rendőrkapitányok és rendőrök is kellenek.


Nyomravezetői díjat vezettek be, és a romák úgy jelentgetik a saját rokonaikat mint az angyalok.


Miért is nem kell nekünk a Jobbik?


Tiszavasváriban is sokat javult a helyzet mióta ők a főnökök.



2013. febr. 27. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

És kaja van? Munka van?

A társadalomnak szükséges része a rendőrség, de ezen kívül van még néhány dolog, hogy működhessen. Mesélj róluk, hogy bővülhessen a tudásom.

2013. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A munkahelyeket főleg a mezőgazdaság kereteiben képzelik el , jelenleg azt fejlesztik abban a faluban.

A cigányokat a helyi gazdák akarják foglalkoztatni.

Emellett pályáztak támogatásokra a falu teljes rendbetételéhez.


Magyarország nem lehet ipari ország , azt kell használni ami van.

2013. febr. 27. 11:12
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Fura, nekem az egyik munkatársam onnan származik és ő azt mondja, hogy minden eddiginél rosszabb a közbiztonság és a várost elég komoly adósságba verte a jobbikos vezetés. Ez aztán a sikersztori...
2013. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én tiszavasvári lakost is ismerek , ő csak dicséri őket szerinte javult a közbiztonság és a húszon X éve veszteséges város ismét nyereséges.És munkahelyet is teremtettek.


Hencidai lakost nem ismerek.

2013. febr. 27. 11:38
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Igen, a statisztika kozmetikázás megy mindenkinek, azt tudjuk nagyon jól.


MEGBÍZHATÓ forrásaid is vannak? A fát nem lopók mivel fűtenek? Lett munkájuk? Dolgoznak? Máshonnan se lopnak? Vagy most jelenleg a feljelentésekből szedett pénzből élnek? :)


Az a baj, hogy ez (ha valóban igaz...) csak tüneti kezelés. Amíg a népeknek nem lesz munkájuk, lehetőségük normálisan is megélni, és amíg nem rögzül, hogy jobb dolgozni, addig nem fog változni, akkor sem, ha minden jobbikus hírportál ezt harsogja.


Elképzeléseim meg nekem is vannak pl a mars-utazásról, attól még az nem valóság. Elképzelései a FIDESZ-nek és az MSZP-nek is vannak, mégse lett jobb az élet. Ideje lenne ezekről az elképzelésekről leszokni :)

2013. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

#4

Ha azt sem tudod mi van ott milyen alapon mondod rá hogy siker?

Hagyd meg ezt az ócska kampány kamukat akkora mikor ott lesz ennek az ideje.

2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Hármas nem ajnározta a jobbikot meg is kapta a maga 0%-át egy jobbikba beleszerelmesedett, tizenéves hüylegyerektől.


Hármas már fent vagy a listán. zsé & libsit bevésték a neved mellé.

2013. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én B vagyok.
2013. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Úgy tudom, rendőr nem politizálhat, szóval minimum érdekes ez a jobbikos rendőrfőkapitány szöveg. Pontosan milyen rendszer is alakult ki? Napi huszonnégy órás megfigyelés, és mini rendőrállam?
2013. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Mert Magyarország nem egy falu.
2013. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!