Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti melyik pártra szavaznátok...

Ti melyik pártra szavaznátok és miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 16:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
u.i: És miért?
2013. febr. 25. 16:10
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Jobbik.

Oka , hogy csak bennük látok valamit , talán képesek lennének valamit csinálni ezzel a haldokló nemzettel , megváltoztatni.


A többi pártban csalódtam , főleg a Fideszben.Reformokat , pozitív változásokat , fellendülést vártam tőlük , azt amit ígértek és mi lett?Pont az ellentéte , leépülés.


Az MSZP és az E. 2014 számomra nagyon távol áll , a baloldali értékek mindig messze álltak tőlem.Az MSZP pedig , nem képvisel magyar érdekeket és mindenre bólogat.

2013. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Még nem döntöttem el. Eddig erősen az Együtt 2014 felé hajlok, mert az ő programjuk győzött meg a legjobban.
2013. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen a Jobbikra. Egyedül ők képesek orvosolni mindazt, amit az elmúlt húsz év kormányi tönkretettek.
2013. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Bajnaiékra. A Jobbikra és a Fideszre nem. A Jobbiknak nincs megvalósítható gazdasági programja. Csak még jobban a mélybe taszítaná az országot.
2013. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Az MSZP már bebizonyította , hogy tudják eladni az országot , ezért rájuk biztos nem .

Gyurcsányékra se szavazok , mert már róla is tudom , hogy mit várhatok , ezért ő is kilőve .

Bajnai egy idióta , aki nagyon jól ért az ország eladásához , és tönkretételéhez , pont úgy mint az MSZP , ezért rá se szavazok .

A Fidesztől sokkal többet vártam , ezért ők is ki estek .

Maradt a Jobbik . Van olyan amivel nem értek egyet velük , de szerintem egy próbát megér .


Tehát és a Jobbikra fogok szavazni .

2013. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
A jobbikos bohócokat továbbra sem tudom komolyan venni. Marad az E. 2014
2013. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Még nem tudom, hogy mi lesz az LMP-ből, és azt sem, hogy az Együtt 2014-ből mi lesz. Bajnaiék szakmai elgondolásai (lásd H&H oldalát) nagyon sokat mondanak, jó és megvalósítható irányba mennének el – és ez még hihető is. Az biztos, hogy se Jobbikra, se Fideszre, se MSZP-re nem szavazok.

(vicces, hogy mindenki vagy Jobbikos itt, vagy Együtt 2014-es… innen is látszik, mennyire nem reprezentatív az itteni felmérés)

2013. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Jobbik. Ők még nem voltak! De akármilyen párt is kerül hatalomra ne tőlük várjátok a megváltást, mert az nem lesz.

Nem fogtok egyik napról a másikra 100 helyett 200 ezret keresni.

2013. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem volt 2010-ben túl sok elvárásom a Fidesz felé, ennek ellenére sikerült szinte minden területen alulmúlniuk az elvárásaimat, így tőlem nem kapnak voksot.


A Jobbik radikalizmusa egyszerre jelent hatékonyságot és embertelenséget, vagy esetleg hatékony embertelenséget. Nem lenne jó, ha az ország még vonalasabban szakadna el a demokratikus értékektől és a humánumtól.


Az LMP-ben több értékes politikus volt, de Karácsony és Jávor kiválása óta csak a cefrének való maradt a pártban.


Az MSZP számomra a kisebbik rosszat manifesztálja, de úg ygondolom, hogy Mesterházy középszerű, a Szanyi-vonal pedig egyenesen visszataszító: ez egy kontraszelektált MSZP.


A DK-ra azért nem voksolnék, mert Gyurcsány talán a legmegosztóbb politikus, és osztom azt a véleményt, hogy emiatt nem kellene, hogy annyit mutogassa magát. Van a pártban egy-két értékes figura, és lehet, hogy Gyurcsány számára is lenne hasznos feladat a pártban, de ez így egy bohóc komolyságával ér fel.


Az Együtt 2014-en látni, hogy civil kezdeményezésekből nőtt politikai szerepre, és olyan embereket állított ki, akik a szónoki képességeket csak gyakorolják, tehát nem KISZ-ből, HÖK-ből kitermelt politikusok, hanem valahogy a nép fogalmazta meg, hogy kire van szüksége, és így emelte pódiumra. A szakmai programjuk mögött egyetemi tanárok, híres közgazdászok állnak, akik bármikor lepipálnák Matolcsyt. Örülök ennek a kezdeményezésnek, főleg, mert Orbán a lejárató kampányával azt üzeni a választópolgároknak, hogy fél Bajnaitól. Nem csoda, ha nem mer kiállni Bajnai ellen még a hírTV-ben sem, csak távolról, plakátokon és hirdetéseken keresztül próbálja kapargarni a népszerűségét. Két év óta először látom, hogy lehet olyan politikai erő, ami nemcsak leválthatja a Fideszt, de megfelelő hitellel rendelkező programmal is rendelkezik. És közben alázatosak maradnak a magyarokhoz.

2013. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!