Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért járatják le ezen az...

Miért járatják le ezen az oldalon a jobboldalt?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam jobboldalinak, de már nekem fáj az a primitívség, ami JÓNÉHÁNY jobboldali honfitársaimból árad. Mielőtt leírnátok, nem tartozom egyetlen nemzetiséghez vagy vallási felekezethez sem, és még Magyarországot is szeretem. :) Ízlésemnek megfelelő párt pedig ma nincs.


Nem várom el hogy végigolvassátok, de nézzetek rá néhányra! :) Mindet az elmúlt bő egy héten írták.


* Egy kérdező: "Támogatnád hogy 60 év felett ne lehessen választásokon szavazni?"

Mint egy kommentjéből kiderül, ezt azért tenné, hogy nehogy az MSZP-re szavazanak. Igazi demokrata.

* Egy másik már a kérdésben sértődötten felelősségre von mindenkit: "Miért is nem kell nekünk a Jobbik?"

* Egy másik jobbikos: "Erősödünk, félhettek!"


* A kedvenc válaszolóm:

"ahhoz, hogy ne legyenek többet fasiszták, nácik, előbb el kellene tűnjön az összes neoliberális és kommunista eszmét hirdető szervezet a pokol legmélebb bugyraiba, a sátán mellé, ahova valók!

ha ezek eltűnnek nem lesz sem fasizmus, sem nácizmus!

a keresztény konzervatív középút a jó, így lehet csak béke!"

"NEM, az együtt 2014-el százszor pokolibb állaotok lesznek, mint az mszp-szdsz-szel. az együtt 2014 egy nagyon gonosz párt!!!"

"azt elmondom, hogy gyf-ék nem elk*táák, hanem szándékosan tetteék közösen tönkre a külföldi haverjajikkal az országot, szerintem szándékos népellenes tevékenység volt, nem azért nem mentek gyurcsány idején rosszul a dolgok, mert nem értettek hozzá, hanem azért, mert tönkre akarták tenni a népet, a multik és a sátán karmaira játszották az emberek lelkét/vagyonát/jövőjét!

és gyurcsány a nép előtt nem ismerte be a hazugságait, az öszödi beszédet nem nyilvánosan élő közvetítésben mondta, hanem sunyin titokban a saját bűnbandája előtt!

egy betörő banda is elmondja egymás között, hogy bűnöztek!!! ennyit gyurcsányról, a pokol fiáról!"

a választások tisztaságáról? "1-es azért nem ismersz fidesz szavazót, mert az egész baráti köröd kommunista!


2010: 5 - tiszta volt, mert a népharag megbossszulta a gyurcsányi sátánista ámokfutást!

2014: 5"


* "főleg bölcsészek, mint ahogy a tüntető csőcselék többsége is." Értem én, a "milliós" fideszes tömeg az a nép, az autókat gyújtogató focidrukker az békés tüntető, a mostani kormányellenes tüntető pedig csőcselék.

* "Az egyetemisták huszon éves kölkök akik azt sem tudják hol vannak, majd ha felnőnek szélesedik nekik [a látókörük]."

* "Ha az E.2014 hatalomra jut akkor olyan állapotok lesznek mint az MSZP-SZDSZ alatt?

Közbiztonság , leépítése még a jelenleginél is jobban , gondolatrendőrség ismét , világpolgárrá nevelés.

Ugyebár az E 2014-ben vannak volt SZDSZ tagok és az SZDSZ igen veszélyes párt , ellenzi a nacionalizmust , hazaszeretetet , támogatja a pozitív diszkriminációt és még sorolhatnám.


Én nem bízom ebben a Bajnai gyerekben , a szeme se áll jól." ugyebár; veszélyes párt; ellenzi a hazaszeretetet; a kérdező személy szerint nem bízik bajnaiban.

* A "gonosz zsidó(k)" bekeményít(enek): "Közeleg a kampány, Werber bécsi valószínűleg bemelegít a verseny előtt."

* "A külföldet ne hasonlítsuk össze Magyarországgal mert nálunk igazából nincs is baloldal hanem vadkapitalista nagytőkés hazaárulók vannak, azon belül is sok zsidó. "

* Ha az ellenség emel ÁFÁ-t az baj, de ha a magas áfát a párt tovább emeli, az jó. "Csak halkan megjegyezném,hogy a fidesz 25%-os áfával vette át a kormányzást 2010-ben. Ezt a 25%-os áfát emelték fel 27%-ra ez 2%-os emelés.

Még mindig jobb mint 5%-os emelés az mszp és bajnai részéről."

* Miért jó a 47 ezres közmunka? "Azt szerintem nem szabad elvárni egyik hatalmon levő kormánytól sem, hogy az egekig emelje a segélyeket."

* Már meg is van kire kell szavazni! "És a baj az hogy senki más nem látja a rosszat rajtatok kivül. :) Jobban élünk mint 4 éve szavaz Viktorra és még jobb lesz!"

* "Ha még négy évig ki kell várnia a sok Jobbikosnak a választást, fel fognak lázadni."

* Még jó, hogy nyitottak a világra: "Baloldalt soha! Inkább a jobbik vagy a fidesz kormányozzon."

* Egy másik nagy demokrata "Én támogatom [a hallgatói szerződést], röghöz kötni az útlevelet meg elvenném tőle, és kuss, ha szeret ingyen tanulni az ezzel jár."

* "egy puha , diktatórikusabb rendszerben könnyebb fejlődni , könnyebb megoldani a demográfiai gondjait a népnek és más dolgokat is." Diktatúrában biztos kötelező lesz 3 gyerek szülése...

* Állandó téma a komcsizás (nem tudom ilyenkor mit érez Orbán, Kövér, Matolcsy, Pintér, Martonyi, Deutsch, stb.):

"Hogy volt képe az MSZP-nek részt venni a tegnapi megemlékezésen, az országgyűlésben?"

"Ráadásul a kommunizmus áldozatainak nagy része mind az ő apjuk,nagyapjuk,esetleg dédapjuk miatt halt meg." Hű, ha netán előkerülne a családfában egy komcsi vonal...

Egy másik: "Elég groteszk, amikor az MSZP megemlékezik a saját bűneiről, de hát ilyen a demokrácia."

* A média objektivitásáról: "nem tudom melyik a legobjektívebb közülük,internetes hírportálban a kurucinfo a nyerő :)"

* Válasz a Hír tv fikázására: "Az atv talán objektív?"

* A jó viszonyon múlik: "A baloldal jó viszonyban van az IMF-fel, mely adna neki hitelt 3-4 százalékos kamatra, bár az IMF nem szokta engedni, hogy a kapott pénzt nyugdíjemelésre, szociális segélyekre költsék."

* Örülök, hogy mindenki szabadon gondolkodhat a XX. század legmegosztóbb magyar vezetőjéről, Horthyról: "Ha valaki most elkezdi a vélt vagy valós hibái elemezgetni akkor vagy hülye vagy nem ismeri a történelmet."

* Ilyen helyesírással nyilván nagyobb pénzügyi tudással rendelkezik, mint egy elemző, aki riogat, és nem a kormány álláspontját képviseli: "Az Erste elemzője szerint! Ki volt az az ellemző? Honnan vesszi az információt? Bárki irhat ijet még azt is le lehet irni, hogy májustól 100%-al emelik a kenyér árát. sajnos sokan el is hinnék. Azt is irták sokan , hogy 3% felet lesz a hiány ennek ellenére 2 éve 3% alatt van. Ez is csak egy szokásos riogatás és nem a kormány álláspontja."

* Az egykulcsos SZJA-ról a jól értesült válaszoló: "miért folyna be kevesebb pénz?"

* A mérhetetlenül intelligens "Májustól tényleg nem szólhatnak semmit, ha horogkeresztes zászlóval és náci jelmezben Heil Hitlerezek az utcán?" kérdéshez érkezett egy hasonló szintű válasz. "én már vettem nyilas karszalagot,már csak tépőzár kell rá." És miért? "nem én vagyok itt a lényeg,lefogadom hogy Pesten a belvárosban is lesznek vöröscsillagos járókelők." Bravó.

* Jó, ha nem meggyőződésből szavaz az ember... "Miért szavazol mindíg a jobb oldalra, mint én?

1990:KDNP.1994:MDF.1998:FKGP.2002:Fidesz,tovább nem mondom,de balra ,libra Soha."

Amikor többen (kultúráltan) leszólják, hogy nem épp felnőttes amit csinál, ezt válaszolja: "Balra,libra soha."

* Még csak véletlenül sem kettős mérce: "Államosítás és államosítás között különbség van :

- 1948-ban állami szintű rablás volt

- 2011-ben és 1012-ben egy liberális szabadrablásból való visszavétel

"Az a baj, hogy Orbánnak és bandájának fogalma sincs a gazdaságról!"

Az a baj, hogy Bajnainak és Gyurcsánynak és bandájuknak fogalma sincs a gazdaságról, csak a saját zsebük tömése a fontos."

* "Bajnai szcientológus, húzzon a fenébe de gyorsaaaaan!" A rohade'k!

* A miniszterelnök hatalmas feladata: "Kádárt végleg ellophatnák,a sírja nem szentelt hely.Nője be a gaz,meg a feledés homálya.Orbán meg mára felnőtt Kádár bilijének végleges fertőtlenítéséhez.És ennek az országnak a vegytisztításához és féregmentesítéséhez kell még idő,elszántság,tehetség."

* A legjobban alátámasztott érve: "Balra,libra soha ne szavazzatok, mert csalók!!!!"

* Kérdés: "Te is szeretnéd, ha a balliberálisok nem kapnának 10 százaléknál többet 2014-ben?"

válaszok: "Én azt szeretném, hogy be se jussanak a parlamentbe."

"Be se jussanak."

"Azt szeretném, ha nem is szerepelnének a szavazólapon."

"TTT.Tifusz,tályog takarítsa.Őket."



2013. febr. 27. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

A Jobbik létrejöttéhez nagyon sok köze van az MSZP-nek és az SZDSZ-nek.


Mivel ők letagadnak mindent ,tagadják a roma problémát ,nem voltak képesek megoldani ezt , sőt még rosszabbra tették , pozitívan diszkriminálják...stb


A baloldal a hibás ezért.

2013. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Igen az utóbbi időben megszaporodtak az ilyen kommentelők, de ha megfigyeled a százalékot, akkor ugyanaz a 4-5 fő így ilyeneket. Még csak nem is a mondandóval van a baj sokszor, hanem az alpári stílussal.


"A stílus maga az ember." Buffon

2013. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Mire való a pártpolitika? Hogy szembeállítsa egymással az állampolgárokat, és elterelje a figyelmet a valós eseményekről.

Amíg az átlagpolgár azon duzzog, hogy nem kap ebédjegyet, vagy sok a kátyú a 4-es úton, addig nem figyel arra, hogy milyen mélyre süllyed az ország az adósságban és hány évtizedre/századra lesz adósrabszolga.

Jobb-bal.. kit érdekel. Egyiktől se hallottad még azt, hogy harmadoljuk a képviselői fizetéseket, hogy több jusson ételre. Nem. Ide stadionok és uszoda kell.

2013. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Minden pártnak vannak ilyen őrült "rajongói".

Látnál pár maszopos nénit , azok se különbek.


Kiabálják hogy:

"Éljen Gyurcsány , éljen"

"Gyurcsány?Boldog vagyok hogy van ilyen ember Magyarországon."

"Gyurcsány?Hát ő még soha nem hazudott életében , rá kell szavazni"

"Gyurcsány él , Gyurcsány élni fog"

2013. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen csokrot a balosoktól is össze lehetne szedni.
2013. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, pedig le akartam írni, hogy egyes cigányokkal tényleg kell kezdeni valamit, persze nem deportálni meg lelőni, mint pár mélyen tisztelt válaszadó akarja.


Attól tartok ez több mint 4-5 ember...

Amúgy a pártok közül eddig csak egyet zártam ki, amire biztos nem szavaznék, én teljesen nyitott vagyok.

2013. febr. 27. 22:41
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem kel la jobboldalt lejáratni, megteszik ezt a szívességet maguktól is.
2013. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, sajnos rengeteg az ilyen szerencsétlen alak Magyarországon, aki nem bír magával mit kezdeni és ebben éli ki magát. Azon a fröcsögő, sátánistázós, "pokol legmélyebb bugyrais" válaszolón én is szoktam nézni, mert már több válasza is volt itt gyakorin.


Kedves kérdező, ne haragudj, de azért jobban is összeszedhetted volna az írásodat, mert ebben a formájában elég átláthatatlan az egész. Egyszerűen nem látom, hogy mi hova tartozik. Majd legközelebb erre jobban figyelj. :)

2013. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre gyűjtöttem ki ezeket, amikor "megtetszett" valami akkor kimásoltam és elmentettem. Tényleg be lehetne sorolni pár kategóriába: kettős mérce, szimpla mocskolódás, ferdítés, stb. De sokra nem csak egy kategória illik, nem akartam ezen agyalni, lustaság...
2013. febr. 28. 00:00
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de én ilyenkor kinyitok egy sört, és jól szórakozom rajtuk :D
2013. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!