Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ebben valami kockázat?...

Van ebben valami kockázat? Vagy hátulütő?

Figyelt kérdés

Szeretnék csatlakozni a magyar gárdához. Elmondtam a családtagonknak de mindennél jobban lebeszélnek rolla hogy veszélyes stb. Mi lehet (ha van) ennek a hátulütője? És előnye? (ha van)Amit tudsz erről ird már le!


20/F


2009. szept. 10. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátránya, hogy szabálysértést követsz el, ha a betiltott szervezet happeningjein részt veszel, úgyhogy esetleg bírságot fizethetsz időnként. Előnye a mozgalomhoz tartozás akolmelege, mint a mókus fenn a fán, az úttörő oly vidám, ajkáról ki se fogy a nóta.
2009. szept. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem vannak gárdista ismerőseim...én is belépnék, de én félek a cigányoktól, na meg az én családom is le akarna beszélni...

leginkább hátrányai vannak a mai felfogás mellett...ha belépsz gárdistának, készülj rá, hogy céltáblával a hátadon fogsz rohangálni...mindenki félre fog ismerni és mindenki utálni fog, mert a mostani hatalom így akarja. Ha sok cigány lakik a közeledben és megtudják, akkor ők is ki fognak használni minden lehetőséget rá, hogy bántsanak. Még egy hátulütő: annak, hogy te gárdista vagy, nyoma marad. És sosem tudhatod, hogy mit hoz a jövő, sosem tudhatod, milyen politikai rendszer alakul ki mondjuk 5-10-30 év múlva. Lehet, hogy még attól is rosszabb lesz, mint most és mondjuk egy olyan hatalom lesz, amely olyan országot teremt, ahol hivatalosan és jogosan üldözhetőek és elnyomhatóak azok, akik manapság hazafiak (igaz, már majdnem itt tartunk). És akkor lehet, hogy pusztán azért különböztetnek majd meg mindenhol, mert te gárdista voltál (még akkor is, ha csak voltál).

Előnye talán csak egy van: Hogyha belépsz, tiszta lehet a lelkiismereted, mert mindent megteszel a hazádért. Csak sajnos lehet, hogy ez kevés...

2009. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Árulja el már valamelyikőtök,hogy mit tesznek a gárdisták a hazáért,azon kívül,hogy a nemzeti érzelmüket,hazafiságukat hangoztatják? A szó nem tett ! Én még semmi jelét nem láttam a tetteknek! A masírozás nem még nem tett,csak katonásdit játszanak!
2009. szept. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"ahol hivatalosan és jogosan üldözhetőek és elnyomhatóak azok, akik manapság hazafiak"


A jobbiknyikok legundorítóbb szokása, hogy magukat egyszerűen "hazafiként" meg "magyarként" definiálják, azt a látszatot próbálva kelteni, mintha egyedül ők lennének hazafiak vagy magyarok.


Ugyanolyan szintű idiotizmus, mintha megalakítanám az Okosak Szövetségét (OSZ), és kijelenteném, hogy az OSZ az okosokat képviseli, ezért aki OSZ-ellene, az okosellenes, vagyis butaságpárti.


Nem ti vagytok "a hazafiak". Nem is "a magyarok" vagytok. Lehet, hogy hazafiak és magyarok vagytok (bár ez sem mindig biztos), de nem "a" hazafiak és "a" magyarok.

2009. szept. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A szó nem tett ! Én még semmi jelét nem láttam a tetteknek! A masírozás nem még nem tett,csak katonásdit játszanak!"


Nem vagy rutinos jobbikológus, ha ilyet kérdezel. A Jobbik nagy tette, hogy Van és hogy Beszél. Szemben a többi politikussal, akik csak beszélnek. Vona Gábor pl. a legnagyobb hazafi, mert megígérte, hogy leküzdi a korrupciót és felvirágoztatja a gazdaságot (Horn Gyula meg megígérte a 3,60-as kenyeret, de az ő ígérete büdös, miközben a Vona ígérete virágillatú).


A rendőrség pedig nem véd meg senkit, meg nincs közbiztonság, más kérdés, hogy 1998 óta évről évre javulnak a közbiztonsági statisztikák (erre szokott jönni az a válasz, hogy minden statisztika hazudik, szemben Vona Gabikával, akinek minden szava szentírás, pl. az a nyilatkozata is, hogy a kampánypénzeket a Harmadik Úttól kapták, meg az is, hogy semmi közük a Harmadik Úthoz).


Csak a Gárda véd meg, noha ők csak parlagfüvet szednek és temetőket gondoznak.

2009. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mű balhé
2009. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A jobbiknyikok legundorítóbb szokása,"


Igazad lehet "kominyimnyom" de akkor itt nem is élnek magyarok? Ha a te elméletedet követve általánosítunk.


Én jobbikos vagyok de nem gárdista.


Nálad az a baj hogy az ideológia fésűje egy kicsit mélyebbre hatolt mint kellett volna!


Amúgy biztos egy tündér vagy.

2009. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
06:52: persze, hogy nem látod semmi jelét, mert a hőn szeretett tv csatornáidnak nem érdeke, hogy arról is hírt adjon, nekik csak az érdekük, hogy a "masírozást" tudatosítsák mindenkiben... érdekes, a cigányok masírozása senkit nem rémít meg? pedig volt már rá példa jópárszor... legyen benned annyi, hogy a gárda és a jobbik honlapján visszakeresel és elolvasod, miket is tett a gárda...ha még ennyire sem vagy képes, akkor fölösleges neked jártatni a szám
2009. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"akkor itt nem is élnek magyarok? "


Ha nem értetted a hozzászólásomat, fusd át mégegyszer. Akinek volt esze, értette. Aki nem akarja nem érteni, mert nem érzi kínosnak, hogy jellemeztem, milyen a jobbiknyik hozzáállás, az értette.

2009. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!