Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog erre az elszólásra...

Ki fog erre az elszólásra emlékezni a 2014-es választásokon?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 2. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek emlékezőképessége nagyon rövid távon működik,de ha ráerősít az ellenzék akkor szállóigét csinálhat belőle,úgy mint a Gyurcsányi "elk.rtuk ból....
2013. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is arra vagyok kíváncsi, hogy vajon lesz-e annyira szemfüles valamelyik ellenzéki párt, hogy emlékeztesse Jánosunk kijelentésére az embereket és felhasználja azt a kampányában.
2013. márc. 2. 09:35
 3/17 szántóvető ***** válasza:
95%
ez nem elszólás volt hanem egy vélemény.miért bagatellizálod el Kérdező?
2013. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Csodás. Ha nem elszólás volt, hanem vélemény, akkor már nem is számít, hogy keményen dolgozó, szegény emberek milliót nevezte senkinek valaki, aki a százmillióit politikai és pénzügyi csalássorozatokból szerezte.


Kedves szántóvető, igazad van, így már tényleg más! :)

2013. márc. 2. 09:45
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Ne izgulj, ettől még nem lesz libsi bibsi habzsi dözsi.
2013. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Ne izgulj, ettől még nem lesz libsi bibsi habzsi dözsi."


Kicsoda? Lázár? Miért lenne?

2013. márc. 2. 10:01
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre emlékszem kuruc infón jelent meg elsőnek ez az összevágott felvétel, melyet 2008ban egy politikai vitában hangzott el.


Teljes idézett: ( az a fél mondat, aminek se eleje se vége nincs az sose hiteles legyen az atv vagy hírtv)


"Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, én dolgozok keményen, én abban a miliőbe nőttem föl, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét sem kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára, aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Azt gondolom, aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér. Ezt tudom mondani, annak annyi az élete. Ez az én véleményem egyébként, tehát én ahhoz a mércéhez tartom magam, hogy az ember, ha egyszerű kétkezi munkásember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit. Hogy ha egyetemi ember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit, de akinek a saját társadalmi viszonyaihoz képest semmire nem futotta, semmit nem tudott letenni az asztalra, az ne üljön például a képviselő-testületben. Nagy baj lenne, ha olyan képviselők ülnének, akiknek semmijük nincsen, ezt kell mondjam. Ez helytelen lenne, teszem hozzá, de a jövedelemnyilatkozatok alapján, mint hogy ha érdekes dolgok derülnének ki.”

2013. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Erre a mondatodra volt reakció a libsibibsihabzsidőzsi:

"

Én is arra vagyok kíváncsi, hogy vajon lesz-e annyira szemfüles valamelyik ellenzéki párt, hogy emlékeztesse Jánosunk kijelentésére az embereket és felhasználja azt a kampányában.

"

Lázár véleménye nem fog elterelni arról a meggyőződésemről, hogy valójában kik a kártékony emberek a 2014-es választási mezőnyben.

2013. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem volt elszólás. De nem az a lényeg, hanem, hogy tartsuk felszínen, magyarázzuk el minél több embernek, mit gondol róluk a Fidesz vezetés.
2013. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ééés... megmondta az igazságot.
2013. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!